سایت رسمی شورای اسلامی شهر اصفهان امروز چهارشنبه، 2 بهمن 1398
مسیر : صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/تعارفات در وضعیت اقتصادی کنونی جایی ندارد
کد محتوا : 32473
تعداد بازدید: 539
يکشنبه، 16 دی 1397
تعارفات در وضعیت اقتصادی کنونی جایی ندارد
نصراصفهانی:
تعارفات در وضعیت اقتصادی کنونی جایی ندارد
نایب رییس شورای شهر اصفهان گفت: وضعیت اقتصادی متحول شده و تعارفات در آن جای ندارد، سبک کاسبی، اقتصاد و تجارت نسبت به گذشته متفاوت است و در این عرصه استفاده از انسان‌های خلاق، لازمه رقابت است.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان و به نقل از ایمنا، علیرضا نصر اصفهانی پیش از ظهر امروز (شنبه) در آیین افتتاح " جشنواره ملی بازار مبل رهنان" با بیان اینکه همدلی، همراهی و وحدتی که در منطقه رهنان ایجاد شده فرصت مغتنمی است که باید به فال نیک گرفته شود، اظهار کرد: از زمانی که بحث الحاق رهنان به اصفهان مطرح شد، اتفاقات خوبی در این منطقه افتاد که باید استمرار یابد و حق و حقوق مردم این منطقه اجرا شود.

وی با بیان اینکه صنعت مبل رهنان در همه کشور زبانزد است، اضافه کرد: امروز ما به عنوان میراث دار مسئول حفظ و انتقال این صنعت به آیندگان هستیم.

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه باید یکی از دلواپسی‌های مدیران شهری و استانی اصفهان حفظ سرمایه‌های گذشتگان باشد، تصریح کرد: این ماموریت همه مردم و مسئولان است ؛ هر آنچه که در این حوزه از دست مدیریت شهری برآید را انجام می‌دهیم، هر کاری که برای بروز و ظهور و تجلی هنر مردم لازم باشد وظیفه مسئولان است که آن را دنبال و همراهی کنند.

وی با تاکید بر اینکه نباید در زمینه صنعت مبل از بازارهای جهانی عقب بمانیم، تصریح کرد: امروز صنعت مبل در جهان به نقطه اوج رسیده است اما سهم ایران در این صنعت فقط سه درصد است.

نصر اصفهانی با تاکید بر اینکه فعالان صنعت مبل در کشور باید سلیقه مصرف کنندگان را مورد توجه قرار دهند، افزود: باید کالاهای درخواستی مشتریان را تامین کنیم چرا که در دنیای رقابت منتظر نمی‌نشینند تا با کارهای قبلی به آنها سرویس دهیم.

وی تاکید کرد: وضعیت اقتصادی متحول شده و تعارفات در آن جای ندارد، سبک کاسبی، اقتصاد و تجارت نسبت به گذشته متفاوت است و در این عرصه استفاده از انسان‌های خلاق، لازمه رقابت است.

نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ما می‌توانیم در زمینه صنعت مبل در دنیا عرض اندام کنیم و امروز وظیفه ما اهتمام برای معرفی این صنعت به جهانیان است.

استفاده از کلیه مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
تمامی حقوق مادی و معنوی، متعلق به سایت رسمی شورای شهر اصفهان می باشد.