قانونی مشخص برای تبدیل وضعیت شرکتی به قردادمستقیم تعریف شود

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهرگفت: در شهرداری اصفهان به صورت خاص باید گفت وجود قراردادهای متعدد شرکتی و تعداد شرکت هایی که وظیفه تامین نیروی انسانی را بر عهده دارند یکی دیگر از دلایل ایجاد نارضایتی در کارکنان است.

یکشنبه, تیر 15, 1399 - 11:44
برخی آستانه تحمل خود را در برابر تعاریف افزایش دهند

رئیس شورای اسلامی شهر گفت: آنهایی که در معرض تقدیر قرار می‌گیرند نباید دچار غرور شوند بلکه باید زمینه کار بیشتر فراهم شود و باید همه مراقب خود باشند که در برابر تعاریف فعالیتی را رها نکنند بلکه باید رفتارهای خوب خود را ترویج دهند.

یکشنبه, تیر 15, 1399 - 10:04
مدیریت شهری به دنبال فعالیت‌هایی در شأن مردم اصفهان است

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: یکی از مباحثی که با تمام توانمان دنبال می کنیم امیدواری در میان مردم شهر است، با وجود افتتاحیه ها رقابت در میان مناطق شهری ایجاد می شود و سرعت عمل در افتتاح پروژه ها از جمله اقداماتی است که صورت می پذیرد.

سه شنبه, تیر 10, 1399 - 12:28
تکلیف سینما همایون سریعتر مشخص شود

عضو شورای اسلامی شهر: تپه اشرف یکی از کهن ترین بناهای شهر اصفهان می تواند به سایت موزه بدل شود و مقرر شده است در خصوص حفاظت میراثی و کارگروه حفاظتی تسریع شود.

دوشنبه, تیر 9, 1399 - 12:38
ارزش افزوده ها، باید به همه مردم شهر تعلق بگیرد

رئیس کمیسیون امور اقتصادی، گردشگری و حقوقی شورای اسلامی شهر گفت: یک شبه ارزش افزوده چند برابری برای مالکان پیرامون ایستگاه های مترو ایجاد می شود در حالی که این ارزش افزوده باید به همه مردم شهر تعلق بگیرد ولی متاسفانه نوع نگاه حاکم نتوانسته این منافع را برای شهر تامین کند.

یکشنبه, تیر 8, 1399 - 18:53
به نظافت شهر رسیدگی بیشتری شود

عضو شورای اسلامی شهر گفت: ضرورت دارد به وضعیت نظافت شهرتوجه بیشتری شود، ضمن عرض تشکر از زحمات همه دست اندر کاران موضوع نظافت و زیبائی و فضای سبز شهر باید اذعان کنیم که وضعیت نظافت، حمل زباله شهر، و شرایط فضای سبز شهر مطلوب نیست و شایسته است با نظارت بیشتر برعملکرد پیمانکاران امور پیش گفته اقدامات لازم در این زمینه صورت پذیرد. 

یکشنبه, تیر 8, 1399 - 13:14
در برابر لغزشها، دستگاه های نظارتی و قضایی قوی وارد شوند

شهردار اصفهان گفت: استدعا داریم فضا و شرایط به گونه ای فراهم باشد که مدیران در همه دستگاه ها آرام به فعالیت بپردازند، اما اینکه باید با فساد برخورد شود و دست کج باید تصحیح شود را موافقیم و ما آمادگی کامل داریم تا هرکجا که تصور می شود همکاری کنیم.

یکشنبه, تیر 8, 1399 - 12:51
هیچگاه مردم از ارزش های انقلابی ناامید نمی شوند

دادستان اصفهان گفت: مبنای ما باید عدل و قانون باشد، نباید جوگیر شویم که مثلا فلان موضوع که رسانه ای شده است، فرد را باید مجازات و یا با وی برخورد دیگری شود، اینطور نیست و بر اساس قانون باید پیش برویم.

یکشنبه, تیر 8, 1399 - 11:30
رعایت فاصله گذاری اجتماعی جدی گرفته شود

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اعمال طرح زوج و فرد و اجرای آن موجب می شود که مردم در حمل و نقل عمومی ازدحام بیشتری داشته باشند و از استاندار اصفهان می خواهیم در ستاد کرونا در خصوص طرح زوج و فرد اهتمام جدی بورزند.

یکشنبه, تیر 8, 1399 - 11:07
امکانات رفاهی بیشتری به باغ رضوان اضافه می شود

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با تمهیداتی که در سازمان آرامستان‌ها اندیشیده شد امکان پوشش تمامی مراسم‌های مربوط در باغ رضوان اصفهان وجود دارد و برنامه‌ریزی شده تا این آرامستان در کنار آنکه مکانی حزن‌انگیز است، امکانات رفاهی تفریحی نیز داشته باشد.

شنبه, تیر 7, 1399 - 23:03

صفحه‌ها