گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/شورای شهر به صورت همه جانبه از فعالیت های خیرخواهانه حمایت می کند
کد محتوا : 21723
تعداد بازدید: 348
چهارشنبه، 15 شهريور 1396
شورای شهر به صورت همه جانبه از فعالیت های خیرخواهانه حمایت می کند
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:
شورای شهر به صورت همه جانبه از فعالیت های خیرخواهانه حمایت می کند
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری به صورت همه جانبه از خیران و نیکوکاران و فعالیت های خیرخواهانه حمایت می کند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، فتح الله معین با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از خیرین و حامیان نیکوکار در اصفهان اظهار کرد: این همایش توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شده بود که جمعی از خانواده کمیته امداد در این همایش حضور  داشتند.
وی اضافه کرد: تعدادی از این افراد از نخبگان و مقام آوران اصفهان بودند.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه در شهر اصفهان حامیان و خیران نیکوکار بسیاری وجود دارد، تصریح کرد: جمع زیادی از خیران و حامیان نیکوکار اصفهانی در این همایش حضور داشتند و حضور حامیان و خیران نیکوکار در اصفهان این نوید را می دهد که مردم همانند گذشته بتوانند نیازهای همنوعان خود و افراد مستمند را تامین کنند.
وی با تاکید بر اینکه بخش قابل توجهی از نیازهای مستمندان و نیازمندان توسط خیران و حامیان تامین می شود، ادامه داد: وجود حامیان و خیران نیکوکار نویددهنده این است که این افراد همانند گذشته فعال خواهند بود و کارهای بزرگ و خداپسندانه ای را انجام خواهند داد.
معین تاکید کرد: شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری از خیران و حامیان نیکوکار و فعالیت های خیرخواهانه حمایت می کند و خیران و حامیان نیکوکار همواره در راستای یاری رسانی هر چه بیشتر به محرومان تلاش می کنند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.