گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/لزوم رعایت کلیه قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی و پرداخت به موقع حقوق به عنوان دیون ممتازه توسط شرکت ها و سازمان های وابسته شهرداری
کد محتوا : 21822
تعداد بازدید: 181
يکشنبه، 19 شهريور 1396
لزوم رعایت کلیه قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی و پرداخت به موقع حقوق به عنوان دیون ممتازه توسط شرکت ها و سازمان های وابسته شهرداری
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد:
لزوم رعایت کلیه قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی و پرداخت به موقع حقوق به عنوان دیون ممتازه توسط شرکت ها و سازمان های وابسته شهرداری
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل، محیط زیست و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از تمام شرکت ها و سازمان های وابسته به شهرداری تابع قانون کار و تأمین اجتماعی به ویژه شرکت های خدماتی مصرانه خواستار رعایت کلیه قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی و پرداخت به موقع حقوق به عنوان دیون ممتازه هستم.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، اصغر برشان در چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن تبریک عید غدیرخم به تمامی شیعیان جهان خاصه ملت شریف ایران اسلامی و شهروندان عزیز و تمام همکاران و اصحاب رسانه اظهار کرد: در آستانه روز تکریم بازنشستگان این آیینه های تمام نمای جامعه شاغلین هستیم.
وی ضمن تبریک به این عزیزان اضافه کرد:خواستار مهیا سازی شرایط مناسب تر برای زندگی بهتر این عزیزان در فراهم کردن از خدمات شهری هستیم.
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل، محیط زیست و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: در آستانه فرا رسیدن ماه مهر  ماه آغاز سال تحصیلی جدید هستیم که از تمام سازمان ها و نهادهای اجرایی درخواست می کنم که مجموعه امکانات مورد نیاز را به نحوی آماده کنند که شادابی مهر برای تمام شهروندان به ویژه دانش آموزان و دانشجویان ملموس و مشهود باشد.
وی ادامه داد: از تمام شرکت ها و سازمان های وابسته به شهرداری تابع قانون کار و تأمین اجتماعی به ویژه شرکت های خدماتی مصرانه خواستار رعایت کلیه قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی و پرداخت به موقع حقوق به عنوان دیون ممتازه هستم.
برشان ضمن تشکر از رانندگان خودم سرویس مدارس تاکید کرد: از رانندگان سرویس های مدارس مصرانه خواستار رعایت کلیه موازین رانندگی و مربیان اخلاق بوده و از نیروی انتظامی خواستار برخورد جدی با موارد خلاف هستیم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.