گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/لزوم همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و شهرداری ها در بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی
کد محتوا : 21825
تعداد بازدید: 475
يکشنبه، 19 شهريور 1396
لزوم همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و شهرداری ها در بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد:
لزوم همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و شهرداری ها در بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و شهرداری ها در بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی امری لازم و ضروری است و باید مورد توجه قرار بگیرد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، فتح الله معین در چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن تبریک عید غدیر خم به تمام مسلمانان و به ویژه به تمام ملت شریف ایران اظهار کرد: امیدوارم برکات این روز عزیز و شریف شامل حال تمام عزیزان شود و کشور ایران نیز به یمن افتخاری که با نام امیرالمومنین علی (ع) دارد، همواره در تمام عرصه های کار و تلاش و تولید و رفاه عمومی موفق باشد.
وی ضمن تبریک ولادت باسعادت امام موسی کاظم (ع) اضافه کرد: در آستانه اول مهر ماه و  بازگشایی مدارس قرار داریم و با توجه به زمان بندی تا ابتدای مهر ماه امیدواریم تمام دستگاه های اجرایی و شهرداری های مناطق در راستای هر چه بهتر شدن فضا و محیط تحصیلی دانش آموزان این شهر و آینده سازان شهر و کشور با تمام توان تلاش کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: همکاری کلیه دستگاه های اجرایی و شهرداری ها در بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی امری لازم و ضروری است و باید مورد توجه قرار بگیرد.
وی ادامه داد: در درجه اول این امیدواری را داریم که به جهت تسهیل در عبور و مرور دانش آموزان و رسیدن به محل مدسه و سلامتی آنها در رفت و آمد دستورات لازم توسط فرمانده انتظامی استان صادر شود که در ایام تحصیل دانش آموزان و به ویژه در ساعات اولیه صبح تردد و رفت و آمد آنها روان و بدون استرس و بدون فشار باشد و این افراد بتوانند به صورت مطلوب در کلاس های درس خود حاضر شوند.
معین با بیان اینکه امروز لایحه ای وجود دارد که کمیسیون حمل و نقل و ترافیک نرخ حمل و نقل دانش آموزان را تصویب کرد که امیدواریم این نیز گامی در جهت تردد بهتر این افراد و رسیدن به محل تحصیل دانش آموزان باشد، تاکید کرد: به شهرداران مناطق نیز ابلاغ می شود که کمک و مساعدت لازم را در راستای بهبود محیط مدارس و به ویژه خیابان ها و معابر نزدیک مدارس از نظر نظافت و مسال ترافیکی کمک کنند و به آموزش و پرورش و شهروندان در این زمینه کمک کنند.
وی افزود: امیدواریم با تلاش و پیگیری تمام دستگاه های اجرایی سالی با طلیعه خوب و امیدوارکننده داشته باشیم و سال تحصیلی 96-97 سالی پرخیر، پربرکت و پربار برای تمام دانش آموزان و تمام معلمان و کادر آموزشی و اساتید باشد.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان پیشاپیش فرا رسیدن سال تحصیلی جدید را به تمام معلمان، مدیران، مربیان و کادر آموزشی و اساتید این مرز و بوم تبریک عرض می کنم، گفت: این عزیزان آینده سازان این مرز و بوم هستند که امر خطیر تربیت و تعلیم را بر عهده دارند.
وی اظهار کرد: پیشاپیش به عزیزانی که در شورای شهر اصفهان سمت استادی و مدرسی مراکز آموزش عالی را دارند، سال تحصیلی جدید را تبریک عرض می کنم.
معین با بیان اینکه همچنین پیشاپیش روز تکریم بازنشستگان را تبریک عرض می کنم، اضافه کرد: بازنشستگان عزیز مدیران و زحمتکشان گذشته دستگاه های اجرایی هستند و این افراد عمر خود را در راستای خدمت به مردم و جامعه صرف کردند و امروز به افتخار بازنشستگی نایل شدند.
وی ضمن تکریم بازنشستگان عزیز تصریح کرد: ایجاد شرایط مناسب برای زندگی آنها جزو وظایف تمام مدیران و مسئولان است.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.