گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/لزوم تسریع در صدور و ارائه کارت منزلت به بازنشستگان
کد محتوا : 27067
تعداد بازدید: 479
يکشنبه، 29 بهمن 1396
لزوم تسریع در صدور و ارائه کارت منزلت به بازنشستگان
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر اصفهان تاکید کرد:
لزوم تسریع در صدور و ارائه کارت منزلت به بازنشستگان
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل، محیط زیست و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تسریع در صدور و ارائه کارت منزلت به بازنشستگان امری لازم و ضروری است و باید مورد توجه قرار بگیرد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، اصغر برشان در بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت بزرگ بانوی جهان اسلام حضرت زهرا (س) اظهار کرد: با توجه به مصوبه شورای چهارم قرار بود کارت منزلت برای تمام بازنشستگان به منظور قدردانی از آنها جهت استفاده از تسهیلات تخفیف اتوبوس شهری و سازمان های وابسته به شهرداری صادر و از طریق تشکلات آنها همانند کانون بازنشستگان شهر اصفهان در اختیار آنها قرار گیرد.
وی اضافه کرد: همچنین مقرر بود سازمان میراث فرهنگی کشور نیز تسهیلات لازم را جهت بازدید از اماکن تاریخی برای بازنشستگان فراهم کند.
نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل، محیط زیست و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: اما متاسفانه هنوز شرکت واحد اتوبوسرانی در سیستم حمل و نقل خود پیش بینی استفاده از تمامی خطوط را فراهم نکرده و سازما ن های فرهنگی، رفاهی وابسته به شهرداری نیز همکاری لازم را نمی کنند.
وی ادامه داد: متاسفانه به دلایل متعدد از جمله هدایت بازنشستگان به کافی نت ها و مشکلات موجود در اصفهان صدور کارت منزلت برای بازنشستگان و تحویل این کارت ها دچار وقفه و کندی شده و در پیچ و خم اداری قرار گرفته است.
برشان تاکید کرد: ضمن درخواست از سازمان میراث فرهنگی کشور و مدیرکل میراث فرهنگی استان در جهت همکاری در استفاده از تسهیلات برای بازنشستگان از شهردار اصفهان خواهان دستور تسریع در رفع موانع و توزیع و تحویل کارت منزلت به هر نحو ممکن با همکاری سیستم کانون بازنشستگان هستیم.
وی افزود: امیدواریم به دنبال این مهم تمام عزیزان این آیینه های تمام نمای جامعه شاغل بتوانند از مزایای آن برخوردار شوند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.