گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/عدم دریافت پاسخ در مورد تعیین تکلیف طرح مربوط به بهره برداری از سالن اجلاس
کد محتوا : 27068
تعداد بازدید: 447
يکشنبه، 29 بهمن 1396
عدم دریافت پاسخ در مورد تعیین تکلیف طرح مربوط به بهره برداری از سالن اجلاس
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر اصفهان عنوان کرد:
عدم دریافت پاسخ در مورد تعیین تکلیف طرح مربوط به بهره برداری از سالن اجلاس
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: هنوز پاسخی در مورد تعیین تکلیف طرح مربوط به بهره برداری از سالن اجلاس دریافت نکرده ایم.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، شیرین طغیانی در بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت زهرای مرضیه (س)، بزرگ بانوی جهان اسلام اظهار کرد: همچنین از خداوند متعال استعانت می نمایم که راه و مشی این بانوی بزرگ چراغ راه ما در دنیا و آخرت شود.
وی با اشاره به موضوعی که امروز جهت تذکر انتخاب کرده است، اضافه کرد: این تذکر مربوط به طرحی است که در تاریخ هفتم آبان ماه 96 در جلسه تلفیق با امضاء 6 نفر از اعضاء ارائه شد و نهایتاً در تاریخ 24آبان ماه 96 در صحن علنی به اتفاق اکثریت آراء به تصویب رسید.
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: بر اساس این مصوبه شهرداری موظف شده بود طی دو ماه نسبت به ارائه بیزنس پلان و تعیین تکلیف بهره بردار و یا بهره برداران مجموعه سالن اجلاس و همچنین تعیین وضعیت ادامه پروژه های هتل و مجموعه تجاری واقع در همین پروژه اقدام کند.
وی ادامه داد: اما تا امروز 29 بهمن ماه 96که بیش از 3 ماه از تصویب آن می گذرد هیچ خبری از اقدامات انجام شده، در این زمینه ارسال نشده است که با توجه به این موضوع به طور مشخص متذکر می شوم که بی توجهی به این موضوع می تواند عواقب زیادی برای شهر، مدیریت شهری و شهروندان داشته باشد و علاوه بر ضرر و زیان، باعث اسراف و عدم کنترل منابع مالی می شود.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.