گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/امیدواریم با تدابیر و برنامه ریزی های لازم حق آبه مردم اصفهان را تحویل بدهند
کد محتوا : 27466
تعداد بازدید: 531
يکشنبه، 20 اسفند 1396
امیدواریم با تدابیر و برنامه ریزی های لازم حق آبه مردم اصفهان را تحویل بدهند
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:
امیدواریم با تدابیر و برنامه ریزی های لازم حق آبه مردم اصفهان را تحویل بدهند
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تحویل حق آبه های قانونی و شرعی مردم استان اصفهان گام نخست در این زمینه است که امیدواریم این امر با تدبیر و برنامه ریزی مسئولان امر محقق شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، فتح الله معین در بیست و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن اظهار کرد: در ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) قرار داریم که در هفته گذشته و همچنین روز گذشته شاهد اجرای برنامه های متعددی در بزرگداشت این روز و بزرگداشت مقام زن در جمهوری اسلامی ایران بودیم.
وی اضافه کرد: از حضور تمام عزیزان در برنامه ها و به ویژه در برنامه نشست مشاورین امور بانوان دستگاه های اجرایی استان که توسط کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر و رئیس کمیسیون برگزار شد، تشکر می کنیم.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن آرزوی سلامتی، سعادت برای بانوان عضو شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: از بانوان عضو شورای اسلامی شهر اصفهان خانم ها دکتر شیرین طغیانی و دکتر فریده روشن نقدیر و تشکر می کنم که هر دو بخشی از مدیریت شورای اسلامی شهر اصفهان را به عهده دارند و در این مدت توانسته ایم از مراتب فضل و آگاهی و از تلاش های آنها بهره مند شویم که امیدواریم همانند مدت گذشته که حضور این دو بانوی بزرگوار در مسائل کار شورای شهر و شهرداری تاثیرگذار بوده، در ادامه کار شورا نیز از حضور تاثیرگذار آنها بهره مند شویم.
وی ادامه داد: همچنین امروز مدیر منطقه یک شهرداری در جلسه شورای شهر حضور دارند که وی اولین بانویی است که مسئولیت شهرداری را در یکی از مناطق کلانشهر اصفهان بر عهده دارند که حضور وی را در مجموعه مدیریت شهرداری اصفهان مغتنم می دانیم و همچنین از زحمات و تلاش های تمام بانوان شاغل در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان و از تمام بانوان خبرنگار حاضر در جلسات شورای اسلامی شهر اصفهان تقدیر و تشکر می کنیم.
معین با بیان اینکه به ایام پایان سال جاری نزدیک می شویم و امیدوارم زحمات تمام عزیزان مورد رضایت خداوند متعال باشد، تاکید کرد: در فرصت دیگری نیز برای رسانه ها برنامه ای برگزار می کنیم و تلاش ها و مجموعه فعالیت های شورا را بازگو می کنیم و همچنین تلاش هایی که توسط شهردار و مدیریت شهری با همکاری، همراهی و مساعدت و همفکری شورا در مجموعه شهر انجام شده، تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم سال آینده سالی پرخیر و برکت برای تمام مردم ایران باشد.
وی افزود: در مدت گذشته به افزایش بارندگی ها در شهر امیدوار بودیم که این موضوع چندان حاصل نشد و امیدواریم با برنامه ریزی مسئولان آب و فاضلاب شهر حداقل در سال آینده بتوانیم امکان تامین آب شرب را داشته باشیم.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: صحبت بنده در جلسه هفته گذشته در ارتباط با موضوع آب این بود که مسئولان و متولیان امر حق آبه شرعی و قانونی مردم اصفهان را تحویل بدهند و سپس از مردم خواسته شود که برنامه بهینه سازی مصرف آب را انجام بدهند و تحویل حق آبه های قانونی و شرعی مردم استان اصفهان گام نخست در این زمینه است که امیدواریم این امر با تدبیر و برنامه ریزی مسئولان امر محقق شود.
وی اظهار کرد: اگر سال های سال نیز طول بکشد، این موضوع حقی است که فراموش شدنی نیست و دینی است که بر عهده تمام مسئولان اجرایی و دستگاه های دولتی است که این دین در هر شرایطی باید ادا شود که امیدواریم این موضوع با مطرح کردن مباحثی مانند مدیریت مصرف آب و سایر مصارف به فراموشی سپرده نشود.
معین اضافه کرد: از تلاش های تمام عزیزان در راستای آماده سازی شهر برای آغاز سال جدید و میزبانی از مسافران نوروزی تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم تمام هموطنان که اصفهان را برای گذران ایام نوروزی خود انتخاب می کنند، ایام خوشی در اصفهان داشته باشند و از اصفهان با خاطرات خوشی به سمت محل زندگی خود رهسپار شوند.
وی در پایان تصریح کرد: همچنین از همراهی تمام رسانه ها در سال 96 تقدیر و تشکر می کنیم و امیدواریم این همراهی، همدلی و تشریک مساعی ادامه داشته باشد

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.