گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/تذکر به شهرداری برای جدی گرفتن زمان بندی های شورا
کد محتوا : 27468
تعداد بازدید: 566
يکشنبه، 20 اسفند 1396
تذکر به شهرداری برای جدی گرفتن زمان بندی های شورا
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان عنوان کرد:
تذکر به شهرداری برای جدی گرفتن زمان بندی های شورا
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان به شهرداری اصفهان در راستای جدی گرفتن زمان بندی های شورای اسلامی شهر اصفهان تذکر داد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، کوروش خسروی در بیست و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه امروز 201 روز از فعالیت شورای پنجم می گذرد، اظهار کرد: لازم است خودمان ارزیابی کنیم که آیا موفق شده ایم در جهت تحقق رویایی که برای شهر اصفهان داشتیم، گام برداریم یا خیر.
وی با ارائه تذکر به شهردار و همکاران ایشان در خصوص جدی گرفتن مصوبات شورای شهر و به ویژه تاریخ های اعلام شده در مصوات شورا اضافه کرد: مصوبه مورخ 24 آبان ماه جاری در خصوص انجام مطالعات کامل اقتصادی بازدهی سرمایه گذاری در مرکز همایش های بین المللی که مهلت آن 2 ماه بوده اما هنوز گزارشی به شورا واصل نشده از جمله مصوبات شورا بوده که تاکنون مد نظر قرار نگرفته است.
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: طرح مصوب الزام شهرداری و سازمان ها و شرکت های تابعه به ارائه گزارش های شفافیت و دسترسی آزاد به اطلاعات که اولین گزارش آن باید در پایان بهمن ماه به شورا واصل می شد، یکی دیگر از مصوبات شورای پنجم است که تاکنون مدنظر قرار نگرفته است.
وی با تاکید بر اینکه یکی از ساده ترین اقدامات این حوزه انتشار بودجه سال 97 شهرداری است، ادامه داد: طرح تبدیل شهر اصفهان به شهر خورشیدی و استفاده گسترده از انرژی خورشیدی مصوب 16 آذر ماه 96 که قرار بود برنامه اجرایی آن دو ماه بعد یعنی 16 بهمن ماه به شورا واصل شود.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.