گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/ارائه کارت های حمل و نقل و ترافیک شهری برای خبرنگاران فعال شهر اصفهان
کد محتوا : 27508
تعداد بازدید: 812
يکشنبه، 20 اسفند 1396
ارائه کارت های حمل و نقل و ترافیک شهری برای خبرنگاران فعال شهر اصفهان
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان درخواست کرد:
ارائه کارت های حمل و نقل و ترافیک شهری برای خبرنگاران فعال شهر اصفهان
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از آقای طهرانی درخواست می کنم که کارتی با عنوان پاسداشت زحمات و تلاش های خبرنگاران در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهری برای مدت یک سال یا مدت محدود مورد نظر برای خبرنگاران فعال شهر اصفهان در نظر گرفته شود.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان، کوروش محمدی در بیست و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن اظهار کرد: در ارتباط با بی توجهی که گاها به اصحاب رسانه از خود نشان می دهیم به تمام دستگاه های اجرایی و مسئولان تذکر می دهم.
وی اضافه کرد: اصحاب رسانه در خط اول توسعه و خدمات هستند و در مباحث مربوط به دموکراسی زحمت می کشند و تلاش های بسیاری را انجام می دهند خبرنگاران و اصحاب رسانه عامل اصلی شفافیت مباحث و مسائل در شهر و جامعه هستند.
 نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: از آقای طهرانی درخواست می کنم که کارتی با عنوان پاسداشت زحمات و تلاش های خبرنگاران در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهری برای مدت یک سال یا مدت محدود مورد نظر برای خبرنگاران فعال شهر اصفهان در نظر گرفته شود.
وی ادامه داد: با انجام این کار شاید بتوانیم از خدمات این قشر زحمتکش و افراد بی مدعا که با کمترین حقوق و مزایا در شهر فعالیت می کنند، قدردانی کوچک و شایسته ای داشته باشیم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.