گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/تشدید نظارت شورا برای استفاده از کالای ایرانی در شهرداری اصفهان
کد محتوا : 27821
تعداد بازدید: 700
پنجشنبه، 16 فروردين 1397
تشدید نظارت شورا برای استفاده از کالای ایرانی در شهرداری اصفهان
معین مطرح کرد:
تشدید نظارت شورا برای استفاده از کالای ایرانی در شهرداری اصفهان
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری اصفهان باید هرگونه همکاری لازم با تولیدکنندگان کالاهای با کیفیت ایرانی به منظور تسهیل در عرضه آن به عمل آورند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان به نقل از خبرگزاری ایمنا فتح الله معین اظهار کرد: اولین جلسه کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر اصفهان، امروز سه شنبه، ۱۴ فروردین ماه ۹۷ به منظور بررسی راهکارهای عملی شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری تشکیل و مقرر شد ضمن نظارت کامل بر همه قسمت های شهرداری برای استفاده ازکالای داخلی از همه امکانات رسانه‌ای شهرداری به منظور فرهنگ‌سازی و تحقق شعار سال نهایت استفاده به عمل آید.

وی ادامه داد: همچنین اعضای شورا که به عنوان ناظر در کمسیون های معاملات شهرداری شرکت می کنند در این خصوص مراقبت های لازم را به عمل آورند.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان عنوان کرد: در این جلسه مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار در خصوص تشویق عرضه کنندگان و غرفه‌های فروشگاه‌های کوثر به ارائه کالای ایرانی نیز بحث و بررسی به عمل آمده و مقرر شد از طریق شهرداری برای ارائه کالای با کیفیت ایرانی و انجام اطلاع‌رسانی کامل اقدام شود.

وی خاطرنشان کرد: بر همین اساس شهرداری اصفهان باید هرگونه همکاری لازم با تولیدکنندگان کالاهای با کیفیت ایرانی به منظور تسهیل در عرضه آن به عمل آورده و از تمامی روش‌های تشویقی برای ایجاد تمایل در مصرف کنندگان به منظور استفاده از کالاهای ایرانی استفاده کند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.