گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/اقدام داوطلبانه شهرداری اصفهان برای کاهش 50 درصد آب مصرفی فضای سبز
کد محتوا : 28423
تعداد بازدید: 935
شنبه، 1 ارديبهشت 1397
اقدام داوطلبانه شهرداری اصفهان برای کاهش  50 درصد آب مصرفی فضای سبز
معین مطرح کرد:
اقدام داوطلبانه شهرداری اصفهان برای کاهش 50 درصد آب مصرفی فضای سبز
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهرداری اصفهان در اقدامی داوطلبانه کاهش 50 درصدی مصرف آب در فضای سبز را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، فتح‌الله معین شامگاه پنجشنبه در دیدار تیم مدیریت شهری با استاندار اصفهان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با بیان اینکه تیم مدیریت شهری اصفهان در دوره پنجم شهرداری اصفهان را دوهزار و 500 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفته است، اظهار کرد: همچنین در این زمان میزان تحقق بودجه دو هزار و 750 میلیارد تومانی شهرداری اصفهان در شش ماه اول سال گذشته نیز 20 درصد بود.
وی با بیان اینکه بیشترین بدهی‌های شهرداری در زمینه حقوق کارکنان بود، افزود: در شش ماه دوم سال جاری با تحقق بیش از 80 درصدی بودجه شهرداری اصفهان توانستیم با کمترین تنش بخش زیادی از بدهی شهرداری به کارمندان را تسویه کنیم.
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه شهرداری اصفهان بودجه 97 این سازمان را نیز بر اساس دستور وزارت کشور تا قبل از بهمن ماه تدوین و تحویل استانداری داده است، اضافه کرد: می‌توان گفت هر یک از اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان بیش از 50 ساعت زمان برای بررسی بودجه اختصاص دادند.
وی با بیان اینکه تکمیل و بهره برداری از پروژه‌های بر زمین مانده شهرداری در اولویت فعالیتهای شهرداری قرار دارد، اضافه کرد: برای این امر هم‌افزایی خوبی را با دستگاههای مختلف داشتیم که مهم‌ترین نتیجه این تعاملات بهره برداری کامل از خط یک مترو در زمان مقرر بود.
معین با تاکید بر اینکه ما همه تلاش خود را برای ارایه کارنامه خوبی از اصلاح‌طلبان پس از چهار سال به کار خواهیم برد، گفت: دستیابی به عملکرد قابل قبول قابل دسترسی است و با عزم و اراده جمعی میتوان به این مهم دست یافت.
وی با تاکید بر اینکه احیای رودخانه زاینده رود مهم‌ترین تقاضای تیم مدیریت شهری از استاندار اصفهان است، گفت: ما در جریان پیگیریهای شما برای تحقق این امر هستیم و از فعالیت‌های شما نهایت قدردانی را داریم و در این زمینه همکاری تمام قد خود را نیز برای هر گونه اقدام مورد نیاز اعلام میکنیم.
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر شهرداری اصفهان در اقدامی داوطلبانه کاهش 50 درصدی مصرف آب در فضای سبز را در دستور کار خود قرار داده است، گفت: برای این امر در جلسه کمیسیون تلفیق شورای شهر در هفته جاری با دعوت از مدیرعامل آب منطقه‌ای و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان همکاری خود را اعلام کردهایم.
وی با بیان اینکه ظرفیت‌های تبلیغاتی شهرداری و شورای شهر در اختیار توسعه فرهنگ صرفه‌جویی در مصرف آب قرار میگیرد، افزود: از سوی دیگر ما خواستار جلوگیری از برداشت 150 میلیون متر مکعب آب در بالادست هستیم و امیدواریم که این موضوع با جدیت دنبال شود.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.