گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/شورای پنجم نگاه مثبتی به سمن‌ها دارد
کد محتوا : 30915
تعداد بازدید: 1014
پنجشنبه، 25 مرداد 1397
شورای پنجم نگاه مثبتی به سمن‌ها دارد
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت:
شورای پنجم نگاه مثبتی به سمن‌ها دارد
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سمن‌ها حلقه رابط بین حکومت‌ها و مردم هستند و شورای شهر به این تشکل‌ها نگتاه مثبتی دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اصفهان به نقل از خبرگزاری ایمنا ، مهدی مزروعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در حاشیه بازدید از خیریه یاوران زینب ویژه معلولین ذهنی و اوتیسم در خصوص اهمیت فعالیت تشکل‌ها و خیریه‌ها در اصفهان اظهار کرد: بسیاری از خیریه‌ها در ابتدای کار خروجی ملموسی را نداشته و امروز پس از الظها فعالیت نتیج کار خود را مشاهده می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه تشکل‌های مردمی رابطی بین مردم و دولت‌ها هستند، افزود: در همه اصناف و اقشار و البته در تمام زمینه‌ها تشکل‌ها می‌توانند رابطی باشند بین مدیریت ارشد، حاکمیت و بدنه مردم که نیازها را از طریق جامعه به مدیریت ارشد منتقل کنند.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه تشکل‌های مردمی با به کارگیری و انسجام دهی به توان موجود در جامعه می‌توانند در راستای  حل معضلات جامعه گام بردارند، اظهار کرد: خوشبختانه در دوره پنجم شورای شهر اصفهان دید مثبتی به تشکل‌ها و خیریه‌ها وجود داشته و تا جایی که امکانات و مقدورات در قوانین اجازه داده سعی کردیم به انحای مختلف در زمینه مقررات، بسترسازی یا در اختیار گذاشتن امکانات مادی و معنوی تسهیل‌گری کمک‌های لازم را داشته باشیم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.