گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/وزارت نیرو از اقداماتی که در آن حقوق مردم نادیده گرفته شود صرف نظر کند
کد محتوا : 32926
تعداد بازدید: 362
دوشنبه، 6 اسفند 1397
وزارت نیرو از اقداماتی که در آن حقوق مردم نادیده گرفته شود صرف نظر کند
معین:
وزارت نیرو از اقداماتی که در آن حقوق مردم نادیده گرفته شود صرف نظر کند
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نامه ای را دیده ام که طیبق آن وزارت نیرو طرح انتقال آب به زاینده‌رود را دوباره بررسی می‌کند. این توهین به مدیران گذشته و نادیده گرفتن حقوق مردم است و امیدوارم وزارت نیرو از اقدامات که در آن حقوق مردم نادیده گرفته شود صرف نظر کند.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان فتح الله معین در شصت و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: شش اسفند روز وکیل را تبریک می گویم و امیدوارم قضات بتوانند به کمک وکلا به حقیقت نزدیک شوند و رای صادره منطق بر قانون و شرع صادر کنند.
 
وی افزود: روز زن و ولادت حصرت زهرا(س) را تبریک می گویم، قرآن حضرت زهرا(س) را خیر کثیر می داند و بدگویان به ایشان را کسانی می داند که نسلشان منقرض است و تاریخ گواه این اتفاق بوده و هست. همچنین روز مهندس را  تبریک می گویم و باید عنوان کنم که بار سنگین شهرداری بیش تر بر دوش مهندسین است. جا دارد از زحمات همه مهندسین در معاونت ها، سازمان ها و مشاغل شهرداری تشکر کنم، که بار عمران شهر را به دوش می کشند.
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: بالاخره قطع آب زاینده رود که همه نگران آن بودیم رخ داد. مردم اصفهان همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند همیشه مکررا نشان داده اند پای کشور و نظام ایستاده اند و حق است که جریان دایمی آب به بستر رودخانه بازگردد.
 
معین خاطرنشان کرد: نامه ای را دیده ام که طیبق آن وزارت نیرو طرح انتقال آب به زاینده‌رود را دوباره بررسی می‌کند. این توهین به مدیران گذشته و نادیده گرفتن حقوق مردم است و  امیدوارم وزارت نیرو از اقدامات که در آن حقوق مردم نادیده گرفته شود صرف نظر کند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.