گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/در نوروز برای پایداری شهر و حق آبه زیست محیطی زاینده رود جاری می‌شود
کد محتوا : 33173
تعداد بازدید: 578
دوشنبه، 20 اسفند 1397
در نوروز برای پایداری شهر و حق آبه زیست محیطی زاینده رود جاری می‌شود
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان:
در نوروز برای پایداری شهر و حق آبه زیست محیطی زاینده رود جاری می‌شود
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شعار بیایید شادی های خود را با دیگران تقسیم کنیم از سوی کمیته امداد در ایامی که به سال نو نزدیک می شویم شعاری است که باید جدی گرفته شود
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، فتح الله معین در هفتادمین جلسه شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام هادی(ع) باید ۲۲ اسفند روز شهید و بنیاد شهید را تبریک بگویم. این بنیاد با سعه صدر امام راحل تشکیل شد تا به خانواده شهدا رسیدگی شود و یاد و خاطره شهدایی که امروز  موجب سربلندی جهان اسلام شده است گرامی داشته شود.
 
وی افزود: شعار بیایید شادی های خود را با دیگران تقسیم کنیم از سوی کمیته امداد در ایامی که به سال نو نزدیک می شویم شعاری است که باید جدی گرفته شود و امیدوارم که تقارن ماه رجب با عید نوروز نوید سال پر خیر و برکت را داشته باشد که با بارش های اخیر در کل کشور این اتفاق رخ داده است .انشاالله این شادی ها را مردم با شهروندان تقسیم کنند کمیته امداد عملکردی درخشان دارد، انشاالله این کمک ها برای جلب رضای خدا باشد.
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: امسال شاهد بودیم رودخانه زاینده رود جاری شد و در نوروز نیز برای پایداری شهر و حق آبه زیست محیطی  جاری شدن آن را شاهد خواهیم بود و به خاطر این اتفاق از رییس جمهور محترم تشکر می کنم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.