گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/سازمان نوسازی و بهسازی از نظر مدیریت بلاتکلیف است
کد محتوا : 33174
تعداد بازدید: 614
دوشنبه، 20 اسفند 1397
سازمان نوسازی و بهسازی از نظر مدیریت بلاتکلیف است
برشان:
سازمان نوسازی و بهسازی از نظر مدیریت بلاتکلیف است
یک عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سازمان نوسازی و بهسازی یکی از سازمان های مهم شهری در شهر فرهنگی و تاریخی مثل اصفهان است که مورد بی مهری است و از نظر مدیریت بلاتکلیف است.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان ، اصغر برشان در هفتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: سال ۹۷ را با مشکلات اقتصادی و تحریم های ظالمانه پشت سر گذاشتیم.
 
وی افزود: بودجه سال ۹۸ با شاخص های ویژه و متمایز به تصویب شورای اسلامی رسید و تحقق این بودجه در گرو یک تعامل سازنده همه مجموعه های مدیریت شهری است تا بتوان با تنگناها و تورم لجام گسیخته مبارزه کرد و بودجه ای در خور توجه داشت.
 
این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: متاسفانه عامه مردم از اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر مطلع نیستند و با استفاده از امکانات سیستم و ظرفیت رسانه ای باید این اقدامات اطلاع رسانی شود.
 
برشان تصریح کرد: شرکت های خدماتی شهرداری، شهرداری ها و برخی سازمان ها تبعیض هایی در حقوق و مزایا و تسهیلات و دارند تاجایی که عده ای از افراد خواستار جابه‌جایی هستند که باید بررسی شود.
 
وی تاکید کرد: ورودی های شهر اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران مناسب نیست، به جز یک محور هیچ اقدام عملیاتی و مثبت انجام نشده و از شهردار خواستار توجه به این موضوع هستم.
 
این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: سازمان نوسازی و بهسازی یکی از سازمان های مهم شهری در شهر فرهنگی و تاریخی مثل اصفهان است که مورد بی مهری است و از نظر مدیریت بلاتکلیف است و مدیر مشخص ندارد امیدوارم مدیری توانمند برای این سازمان تعیین شود.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.