گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/حدود ۸۰ درصد بودجه سال ۹۷ محقق شده است
کد محتوا : 33237
تعداد بازدید: 445
يکشنبه، 26 اسفند 1397
حدود ۸۰ درصد بودجه سال ۹۷ محقق شده است
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان:
حدود ۸۰ درصد بودجه سال ۹۷ محقق شده است
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اگر کاستی و نقص‌هایی وجود داشته انشاا.. مردم ببخشند و حلال کنند و با توجه به تجارب ارزشمندی که به دست آمد مسیر سال آینده هموارتر باشد. حدود ۸۰ درصد بودجه سال ۹۷ محقق شده است و امیدوارم که تا پایان سال این عدد بیشتر هم شود.
علیرضا نصر اصفهانی نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در هفتاد و یکمین جلسه علنی شورا اظهار کرد: امروز باید شناخت بیشتری از اولیای خدا پیدا کنیم. یکی از ویژگی هایی که امام علی(ع) داشت این است که وجود خدا در رفتار و گفتار و کردارش ظهور و بروز دارد، پیش از همه اول خودش مسیر تعالی و رشد را در نظر گرفته است.
 
وی با اشاره به اینکه جاذبه و دافعه امام علی (ع) باید جدی گرفته شود، افزود: ما باید جاذبه ها را در حد اعلی ‌و دافعه ها را در کمترین حد داشته باشیم.شرایط اقتصادی در سال جاری سخت بود اما همه تلاش کردند چه در شورا و چه در شهرداری شرایط خوبی را رقم بزنند. 
 
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: اگر کاستی و نقص‌هایی وجود داشته انشاا.. مردم ببخشند و حلال کنند و با توجه به تجارب ارزشمندی که به دست آمد مسیر سال آینده هموارتر باشد. حدود ۸۰ درصد بودجه سال ۹۷ محقق شده است و امیدوارم که تا پایان سال این عدد بیشتر هم شود.
 
نصر ادامه داد: امسال با توجه به بازگشایی زاینده‌رود مسافران زیادی به اصفهان خواهند آمد و امیدوارم میزبانی و مهمان نوازی اصفهانی‌ها مثل همیشه زبانزد شود.ایمنی پل‌های خواجو و سی و سه پل در این ایام جدی و مهم است.
 
وی گفت: موفقیت تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن را باید تبریک گفت، سپاهان در لیگ و جام حذفی مدعی است و ذوب آهن نیز در جام باشگاه های آسیا افتخار آفرینی می‌کند. هم‌چنین از تلاش و کسب مقام توسط محمدرضا صفدریان تشکر می کنم.
 
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: در میدان امام حسین اندکی بدمنظری داریم، سازمان زیباسازی این منطقه را بهبود ببخشد. امیدوارم انشاا.. این موضوع به بهترین شکل محقق شود. انشاا.. پرداخت‌های همه ذی‌نفعان شهرداری نیز در این ایام انجام شود.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.