گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/دوره‌های قبلی شورا چه گلی به سر اصفهان زد که ما نزدیم
کد محتوا : 33239
تعداد بازدید: 515
يکشنبه، 26 اسفند 1397
دوره‌های قبلی شورا چه گلی به سر اصفهان زد که ما نزدیم
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان؛
دوره‌های قبلی شورا چه گلی به سر اصفهان زد که ما نزدیم
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تلاش کرده ایم که از فرار سرمایه ها و سرمایه گذاران جلوگیری کنیم و از سال آینده آنها به اصفهان باز خواهند گشت
مهدی مزروعی در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: شاه بیتی در ادبیات دوستان رقیب و رفیق شکل گرفته مبنی بر اینکه که شهرداری قفل است، این درحالی است که باید تغییر و تحول صورت می‌گرفت، پس از یکسال از تغییرات مدیریتی امروز شاهد هستیم که وضعیت شهرداری و وضعیت مدیریتی انصافا بهتر شده است، از دوستانی که آن شاه بیت را تکرار می کنند باید پرسید دوره های قبلی چه گلی به سر شهر زده‌اند که ما نزدیم؟
 
وی افزود: انصاف را باید به کار بگیریم پروژه های به ارث رسیده زیادی بر زمین مانده بود و پروژه های تعطیل شده در حال کار است. 
 
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: تلاش کرده ایم که از فرار سرمایه ها و سرمایه گذاران جلوگیری کنیم و از سال آینده آنها به اصفهان باز خواهند گشت.
 
مزروعی با اشاره به تلاش های سازمان سرمایه گذاری و مشارکت‌های شهرداری اصفهان گفت: سال گذشته این سازمان ۲۱ پروژه مشارکتی جدید تعریف کرده است و سر جمع این پروژه ها چیزی حدود ۵۰ میلیارد تومان است و انظباط حاکم بر این سازمان نیز اتفاق مهم دیگری است که رقم خورده است.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.