گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/کمک به سیل‌زدگان نشان از روحیه همدلی در کشور دارد
کد محتوا : 33433
تعداد بازدید: 491
يکشنبه، 25 فروردين 1398
کمک به سیل‌زدگان نشان از روحیه همدلی در کشور دارد
معین:
کمک به سیل‌زدگان نشان از روحیه همدلی در کشور دارد
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در موضوع سیل از سراسر کشور برای امدادرسانی به مردم سیل زده در میدان حضور دارند، آرزو داریم این روحیه همدلی در کشور بیش از گذشته تقویت شود.
فتح الله معین در هفتاد و سویمن جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امیدواریم که هر چه زودتر مشکلات ایجاد شده برای مردم کشور در غرب و جنوب کشور برطرف شود. در این حوادث همه مردم ایران کنار سیل زدگان بودند و این امر جای تقدیر دارد. 
 
وی افزود: این امر لطف الهی است که از سراسر کشور برای امدادرسانی به مردم سیل زده به میدان آمده بودند، آرزو داریم این روحیه همدلی در کشور بیش از گذشته تقویت شود. 
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: به دنبال مصوبه هفته گذشته شورای شهر مبنی بر کمک به مردم سیل زده کشور بار دیگر شهرداری اصفهان به میدان آمد و در کنار شهرداری سایر نهادها نیز برای کمک به سیل زدگان اقدام کردند. در جلسه ای که هفته گذشته به منظور هماهنگی جهت کمک به مناطق سیل زده در استانداری برگزار شد مقرر گردید در استان های لرستان و خوزستان ستاد مدیریت بحران اصفهان تشکیل شود که این اقدام انجام و توسط عوامل شهرداری و استانداری مدیریت شد. 
 
معین تصریح کرد: هفته گذشته رییس جمهور آمریکا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از نهادهای نظامی رسمی ایران هست را واحدی تروریستی معرفی کرد. بر اساس اظهار نظر روانشناسان این اقدام خود نوعی فعالیت تروریستی است و بر این باور هستند که آنچه در ذهن این فرد بوده به این نهاد نظامی ایران نسبت داده است. این اقدام عدم تمکین به قوانین بین المللی در جهان از سوی آمریکا بوده است و همه مردم جهان به این امر اذعان دارند. 
 
وی تاکید کرد: همه اقشار مردم سپاه را تکریم و رفتار رییس جمهور و دولت آمریکا را محکوم کردند، اعضای شورای شهر نیز این اقدام دولت آمریکا را محکوم و با حضور در برنامه های سپاه این نهاد را همراهی کردند. 
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: روز پاسدار و جانباز را نیز تبریک عرض می‌کنم و لازم است اشاره کنم که این افراد آبروی ایران هستند و باید همواره تکریم شوند. 
 
معین خاطرنشان کرد: ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را گرامی می‌دارم. ارتش امتحان خود را پس از پیروزی انقلاب اسلامی پس داده و نه تنها پس از انقلاب روی پای خود ایستاده بلکه توانسته خود را در زمره ارتش‌های موفق جهان قرار دهد.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.