گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/اخلاق و سرمایه اجتماعی حاصل تلاش معلمان است
کد محتوا : 33825
تعداد بازدید: 251
يکشنبه، 22 ارديبهشت 1398
اخلاق و سرمایه اجتماعی حاصل تلاش معلمان است
معین:
اخلاق و سرمایه اجتماعی حاصل تلاش معلمان است
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: آن چیزی که در جامعه به عنوان اخلاق و سرمایه اجتماعی وجود دارد ناشی از تلاش جامعه معلمان است.
به گزارش اداره ارتباطات و روابط بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، فتح الله معین در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: امیدواریم خداوند در این ماه پربرکت ما را مشمول دعای خیر مومنین و مومنات قرار دهد.
 
وی افزود: امروز در خدمت مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان و روسای نواحی شش گانه شهر اصفهان هستیم، مملکتی به فلاحت و رستگاری می رسد که هیچ روزی آموزش و پرورش و تربیت در آن تعطیل نشود.
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه دین ما دینی است که معجزه آن کتاب است وپیامبر اسلام خود را معلم می دانستند، ادامه داد: کار معلم کارپیامبر گونه است که در دین مبین اسلام به آن بسیار توجه شده است.
 
معین تاکید کرد: آن چیزی که در جامعه به عنوان اخلاق و سرمایه اجتماعی وجود دارد ناشی از تلاش جامعه معلمان است.وضعیت فعلی که در خصوص این قشر فرهیخته می بینیم چیزی به جز ایثارگری نیست.
 
وی با بیان اینکه انشاالله خداوند خدمات این عزیزان را ذخیره آخرت آن ها قرار دهد، ادامه داد: اساس و پایه آموزش و پرورش نیروی انسانی است. جامعه برای تضمین آینده خویش باید نیازهای معلمان را برطرف کند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.