گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/حال آموزش و پرورش خوب نیست
کد محتوا : 33826
تعداد بازدید: 263
يکشنبه، 22 ارديبهشت 1398
حال آموزش و پرورش خوب نیست
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان؛
حال آموزش و پرورش خوب نیست
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: آموزش وپرورش ما چه از لحاظ نیروی انسانی و چه از لحاظ مالی حال خوبی ندارد.
به گزارش اداره ارتباطات و روابط بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: آموزش وپرورش ما چه از لحاظ نیروی انسانی و چه از لحاظ مالی حال خوبی ندارد، همه روز ها متعلق به معلم و نهاد آموزش و تربیت است.
 
وی با بیان اینکه ما با کسری شدید نیرو در اول سال مواجه بودیم، افزود: 80 درصد نیروها در دوره متوسطه  ناحیه 4 آموزش و پرورش شهر اصفهان بازنشسته هستند.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: از زحمات شورای شهر اصفهان در خصوص یاری مجموعه آموزش و پرورش و از شهردار اصفهان که در این دوسال گذشته با برگزاری مراسمی درشان برای تقدیر از مقام معلم با شورای شهر برگزار کردند تشکر می کنم.
 
اعتدادی با اشاره به اینکه حرکت امروز شورای شهر یعنی به تعلیم،تربیت ،معلم و آموزش احترام می گذارید، اظهار کرد: نورانیت و عظمت کار معلمان را دستخوش احساسات و هیجانات  کردن خیانت است.
 
وی اظهار کرد: در خصوص تربیت از 24 ساعت 4 ساعت دانش آموز در اختیار ماست، به نظر من راه را اشتباه می رویم.  سال تحصیلی جاری را با کسری ۱۴ هزار نیروی آموزشی شروع کردیم.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با استفاده از ظرفیت نیروهای بازنشسته آموزش و پرورش بخشی از نیروهای مورد نیاز را تامین کردیم.
 
اعتدادی خاطرنشان کرد: تراکم جمعیت دانش آموزی در کلاس‌های مدارس اصفهان بالاتر از میانگین کشوری است.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.