گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/تکریم مردم از شعارهای مهم شورای پنجم در زمان انتخابات بوده است
کد محتوا : 33830
تعداد بازدید: 287
يکشنبه، 22 ارديبهشت 1398
تکریم مردم از شعارهای مهم شورای پنجم در زمان انتخابات بوده است
نصر اصفهانی:
تکریم مردم از شعارهای مهم شورای پنجم در زمان انتخابات بوده است
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تکریم مردم در زمان انتخابات از مهم‌ترین شعارهای اعضای شورای پنجم بود، لذا بر اساس تعهدی که با مردم بسته ایم قطعا تحمل تند خویی و پرخاشگری هیچ مسئولی را در هر جایگاهی نداریم.
به گزارش اداره ارتباطات و روابط بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: چندین بار در خصوص جاری نمودن آب در مادی قمیش از طرف مردم در خواست شده که متاسفانه علیرغم پر آب بودن زاینده رود هنوز عملی نشده و درختان کهنسال حق ندارند هیچ گاه سیراب شوند لذا از مدیر محترم آب منطقه ای و مدیر محترم ناژوان می خواهم درخواست دارم به این خواسته به حق مردم توجه نمایند.
وی تصریح کرد: تکریم مردم در زمان انتخابات از مهم‌ترین شعارهای اعضای شورای پنجم بود، لذا بر اساس تعهدی که با مردم بسته ایم قطعا تحمل تند خویی و پرخاشگری هیچ مسئولی را در هر جایگاهی نداریم و با کنار گذاشتن تعارفات  معمول و مرسوم از شهردار محترم اصفهان در خواست دارم هریک از شهرداران ، مدیران شهرداری از سعه صدر برخوردار نیستند و حوصله ارتباط خوب با شهروندان را ندارند در استمرار فعالیت آنها تجدید نظرنمایند.
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: در حال حاضر تنها به تذکر بسنده می‌کنم و در صورتیکه اصلاحات صورت نگرفت  نامشان را از این تریبون اعلام می‌کنم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.