گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/با پروژه‌های محرک توسعه نگاه شهرداران مناطق تغییر می‌کند
کد محتوا : 33915
تعداد بازدید: 553
يکشنبه، 29 ارديبهشت 1398
با پروژه‌های محرک توسعه نگاه شهرداران مناطق تغییر می‌کند
رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان:
با پروژه‌های محرک توسعه نگاه شهرداران مناطق تغییر می‌کند
رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اجرای پروژه های محرک توسعه باعث تغییر زاویه نگاه این عزیزان به منطقه تحت مدیریت ایشان می شود و در هر منطقه ای که بتوانیم به پروژه های محرک توسعه دست یابیم مطمین باشیم که یک تحول در ان منطقه خواهیم داشت.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، کوروش خسروی در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: بر اساس آخرین رتبه بندی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام دانشگاه هنر اصفهان در بین دانشگاه های هنر کشور رتبه اول کشور را کسب کرده است.
 
وی افزود: لازم می دانم این موفقیت را به مردم اصفهان تبریک عرض نموده و از سختکوشی و تلاش مدیریت دانشگاه هنر اصفهان برای حصول این نتیجه تشکر کنم.
 
رییس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: هفته گذشته در سه روز سه شنبه ،چهارشنبه،پنجشنبه در معاونت شهرسازی داوری طرح های محرک توسعه مناطق 15 گانه به اضافه ناژوان برگزار شد. اول لازم است که از معاونت محترم شهرسازی بابت برگزاری این جلسات تشکر کنم و از دکتر حسینی نیا می خواهم این نشست‌هارا ادامه دهند.
 
خسروی تاکید کرد: تا زمانی که شهردار اصفهان در این موضوع ورود نکند و از مدیران مناطق 15 گانه این مهم را مطالبه نکنند همه تلاشها بی اثر یا کم اثر خواهد بود.
 
وی خاطرنشان کرد: خدمت شهردار محترم باید متذکر شوم که الزام مدیران مناطق به طراحی و اجرای پروژه های محرک توسعه باعث تغییر زاویه نگاه این عزیزان به منطقه تحت مدیریت ایشان می شود و در هر منطقه ای که بتوانیم به پروژه های محرک توسعه دست یابیم مطمین باشیم که یک تحول در ان منطقه خواهیم داشت.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.