گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/استخدام در شهرداری فقط با فراخوان
کد محتوا : 34083
تعداد بازدید: 537
يکشنبه، 5 خرداد 1398
استخدام در شهرداری فقط با فراخوان
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان مطرح کرد:
استخدام در شهرداری فقط با فراخوان
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: هرگونه استخدامی شهرداری از طریق فراخوان و برگزاری آزمون صورت خواهد گرفت و متقاضیان از مبادی مربوط از جمله اداره کل تعاون،کار و امور اجتماعی درخواست خود را ارائه کنند و بیش از آن اسباب شرمندگی برای نمایندگان خودشان در شورای شهر فراهم ننمایند.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی در هفتاد و هشتیمن جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: از جمله وظایف مدیریت شهری در هر زمانی به ویژه در شرایط کنونی امیدبخشی به جامعه است که یکی از مظاهر آن می تواند ارئه گزارش فعالیت های انجام شده در عرصه های  مختلف به مردم باشد.
 
وی افزود: با عنایت به نزدیک شدن به دوسالگی مدیریت شهری دوره پنجم از روابط عمومی شورا و شهرداری اصفهان و مناطق و سازمان های وابسته به شهرداری درخواست دارم گزارش از فعالیت های انجام شده در حوزه های مختلف اقدام و به سمع و نظر شهروندان عزیز برسانند.
 
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: اعضای شورای شهر و شهردار اصفهان در مجلسی و محفلی که حضور پیدا می کنند و با شهروندان عزیز مواجه می شوند که متقاضی کار و اشتغال می باشند که متاسفانه با عنایت به نیروی مازاد در شهرداری و سازمانها امکان اجابت درخواست آن عزیزان وجود ندارد.
 
نصر اصفهانی خاطرنشان کرد: هرگونه استخدامی شهرداری از طریق فراخوان و برگزاری آزمون صورت خواهد گرفت و متقاضیان از مبادی مربوط از جمله اداره کل تعاون،کار و امور اجتماعی درخواست خود را ارائه کنند و بیش از آن اسباب شرمندگی برای نمایندگان خودشان در شورای شهر فراهم ننمایند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.