گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/مشکلات عدیده این روزها حاصل خشکی گاوخونی است
کد محتوا : 34535
تعداد بازدید: 380
يکشنبه، 16 تير 1398
مشکلات عدیده این روزها حاصل خشکی گاوخونی است
معین:
مشکلات عدیده این روزها حاصل خشکی گاوخونی است
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: جاری نبودن آب در رودخانه زاینده رود و خشکی تالاب گاوخونی این مشکلات عدیده را ایجاد کرده است.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: به دلیل بالا بودن میزان غلظت گرد و غبار امروز هوای شهر اصفهان برای گروه های حساس ناسالم است، این موضوعی است که در گذشته کمتر با آن مواجه بودیم و این ریزگردها از پدیده های کم ظهور و نو ظهور است.
 
وی افزود: جاری نبودن آب در رودخانه زاینده رود و خشکی تالاب گاوخونی این مشکلات عدیده را ایجاد کرده است. 
 
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: با بارش نعمت های الهی امسال این مشکل تا حدودی مرتفع شده است و امیدواریم با جاری بودن زاینده رود اصفهان رونق دیگری بگیرد.
 
معین تاکید کرد: دهه کرامت از روز تولد حضرت فاطمه معصومه(س) تا روز ولادت حضرت امام رضا(ع) ادامه دارد. این دو بزرگوار مایه خیر و برکت کشور ایران هستند، امیدواریم دهه کرامت موجب خیر و برکت در جامعه ما باشد.
 
وی افزود: همانگونه که حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: پایتخت معنوی ایران که دل ها به سمت آن است مشهد الرضاست.
 
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد:  در هفته گذشته مطالبی طرح شد که شان شورای اسلامی شهر و جایگاه شهرداری مخدوش شود گرچه در طی دوسال گذشته هم با بعضی فضاسازی‌ها مواجه بودیم. اتفاق اخیر نسنجیده بود که مورد تایید نیست، تذکر دادیم، این رفتار انتظار نمی رفت و در شان نبود و انجام آن باعث رنجش خاطر شورا شد.
 
 
معین گفت: جایگاه ویژه شورای اسلامی شهر به دلیل رایی که مردم به آن داده اند و نمایندگی مردم را دارند در بالاترین شانیت است. نسبت به اتفاقات افتاده در هفته گذشته شهردار محترم هم اظهار تأسف کردند و امیدواریم شاهد همبستگی و تلاش مضاعف بین مجموعه مدیریت شهری برای خدمت بیشتر باشیم.
 
وی خاطرنشان کرد: از اعضای شورای شهر و سعه صدری که نشان دادند تشکر می‌کنم و امیدواریم شاهد از این دست اتفاقات نباشیم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.