گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/امضای سند اقدام مشترک فعالیت‌های زیست‌محیطی در شورای شهر اصفهان
کد محتوا : 34560
تعداد بازدید: 308
دوشنبه، 17 تير 1398
امضای سند اقدام مشترک فعالیت‌های زیست‌محیطی در شورای شهر اصفهان
امضای سند اقدام مشترک فعالیت‌های زیست‌محیطی در شورای شهر اصفهان
سند سه جانبه اقدام مشترک فعالیت‌های زیست محیطی بین شورای شهر، شهرداری و اداره کل حفاظت محیط زیست استان در هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان در قالب طرح دو فوریتی مطرح و با کسب ۱۲ رای امضا شد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، کوروش محمدی، رییس کمیسیون اجتماعی شورای شهر اصفهان گفت: در این تفاهم‌نامه اقداماتی که شهرداری انجام داده، هزینه کرده و جایی دیده نشده است مورد توجه قرار گرفته و همچنین حوزه نظارتی محیط زیست را در چارچوب همکاری و تعامل مشترک دیده‌ایم.
 
وی ایجاد همبستگی و هارمونی بین اقدامات سازمان محیط زیست و شهرداری اصفهان را از اهداف تدوین این سند اعلام کرد و گفت: با این اقدام روند نظارت شورای شهر نیز قالب جدیدی به خود می‌گیرد.
 
رییس کمیسیون اجتماعی شورای شهر اصفهان با بیان اینکه در این سند حق همبستگی و نگاه حقوق بشری برای شهروندان در حوزه های زیست سالم مورد توجه قرار گرفته است، ادامه داد: در این تفاهمنامه اقداماتی که شهرداری انجام داده، هزینه کرده و جایی دیده نشده است مورد توجه قرار گرفته و همچنین حوزه نظارتی محیط زیست را در چارچوب همکاری و تعامل مشترک دیده‌ایم.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.