گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/تحقق 153درصدی بودجه شهرداری منطقه2 تاپایان خرداد
کد محتوا : 34641
تعداد بازدید: 431
شنبه، 22 تير 1398
تحقق 153درصدی بودجه شهرداری منطقه2 تاپایان خرداد
رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان مطرح کرد؛
تحقق 153درصدی بودجه شهرداری منطقه2 تاپایان خرداد
رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بر اساس تلاش‌های صورت گرفته بودجه منطقه 2 شهرداری تا پایان خردادماه به میزان 153 درصد تحقق پیدا کرده و تمرکز این منطقه طی این دو سال بیشتر بر نظم مالی و پرداخت بدهی ها بوده است.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، شیرین طغیانی در بازدید از شهرداری منطقه دو شهرداری اصفهان، اظهار کرد: مشکلات دفاتر پیشخوان دولت و زمان بر شدن استعلامات یکی از مشکلات عدیده این منطقه است، همچنین عدم اسکن کامل مدارک پرونده ها جهت بررسی سیستمی کارشناسان یکی دیگر از موارد قابل پیگیری بود که مدام مطرح می‌شد.

 

وی افزود: بر اساس تلاش‌های صورت گرفته بودجه این منطقه تا پایان خردادماه به میزان 153 درصد تحقق پیدا کرده است. تمرکز این منطقه طی این دو سال بیشتر بر نظم مالی و پرداخت بدهی ها بوده است.

 

رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان به پروژه‌های مهم و تاثیرگذار این منطقه اشاره کرد و ادامه داد: پروژه پارک سوار صمدیه در حال توافق با مالکین است، همچنین ایجاد خانه کودک به مساحت 1552 متر مربع جنب پارک قلمستان که در راستای اهداف و سیاست های شهر دوستدار کودک و به عنوان یک پروژه محرک توسعه در بین طرح‌های این منطقه تعریف شده است. همچنین پروژه بسیار مهم 18 هکتاری که در حال حاضر کارگاه های موزاییک سازی در آن محل فعالیت دارند برای این منطقه پیش‌بینی شده است که این پروژه با رویکرد گردشگری و مهندسی و همچنین احداث کلینیک ساختمانی با همکاری سازمان میادین، میوه و تره بار و معاونت شهرسازی و معماری در حال پیگیری است.

 

همچنین رییس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان در بازدید دیگری از منطقه هشت شهرداری اصفهان، اظهار کرد: با بررسی های صورت گرفته و دستور معاون محترم شهرسازی، معماری و تاکید بنده جهت تسریع و تسهیل در فرآیند درخواست ارباب رجوع ها در منطقه مطرح شد.

 

طغیانی در خصوص مشکلات منطقه8 شهرداری اصفهان، افزود: با نظر معاون شهرسازی و معماری مقرر گردید پروژه هایی که از نظر حقوقی و شهرسازی و الویت بندی دارای پیچیدگی است با پیگیری این معاونت از طریق دفتر شهردار محترم اصفهان پیگیری شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، در حاشیه این جلسه، بازدیدی از خیابان های مجاور پارک گل محمدی و درخواست های اهالی آن محل صورت گرفت که مقرر شد در خصوص آزادسازی خیابان که در طرح تفصیلی پیش بینی شده است اقدامات لازم صورت پذیرد

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.