گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان اصفهان یکی از جشنواره‌های دائمی و ثبت جهانی در یونسکو
کد محتوا : 34643
تعداد بازدید: 302
شنبه، 22 تير 1398
جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان اصفهان یکی از جشنواره‌های دائمی و ثبت جهانی در یونسکو
روشن مطرح کرد؛
جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان اصفهان یکی از جشنواره‌های دائمی و ثبت جهانی در یونسکو
رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در آینده نزدیک اصفهان به عنوان شهر دوست دار کودک به دنیا معرفی خواهد شد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، فریده روشن صبح امروز (شنبه) در جلسه مشترک دیدار اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان با اعضای کمیته دائمی کنگره خلق شهرداری شانگهای در اصفهان، اظهار کرد: اصفهان عنوان شهر خلاق صنایع دستی را پشتوانه خود دارد و با توجه به حضور 197 رسته صنایع دستی فعال به عنوان یکی از مهمترین شهرهای دنیا در این زمینه مطرح است.
 
وی افزود: در کنار آثار تاریخی جذاب اصفهان، صنایع دستی می‌تواند در ارتباطات میان اصفهان و شانگهای نقش زیادی داشته باشد در کنار آن در کنفرانس بین المللی یونسکو درخواست دادیم اصفهان به عنوان رییس کمیته صنایع دستی شهرهای خلاق مطرح شود. 
 
رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: جشنواره بین المللی فیلم‌های کودک و نوجوان اصفهان یکی از جشنواره‌های دائمی و ثبت جهانی در یونسکو است، برپایی قسمتی از فیلم‌های شهرهای در مسیر جاده ابریشم یکی از برنامه‌های این جشنواره است همچنین برنامه‌های جنبی جشنواره در سال جاری بیشتر متذکر نقش کودکان در جشنواره امسال خواهد بود. 
 
وی خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک اصفهان به عنوان شهر دوست دار کودک به دنیا معرفی خواهد شد.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.