گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/مدیریت شهری زمینه حضور توام با آسایش شهروندان در مراکز تفریحی را فراهم کند
کد محتوا : 34662
تعداد بازدید: 286
دوشنبه، 24 تير 1398
مدیریت شهری زمینه حضور توام با آسایش شهروندان در مراکز تفریحی را فراهم کند
مدیریت شهری زمینه حضور توام با آسایش شهروندان در مراکز تفریحی را فراهم کند
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان، گفت: با توجه به فصل تابستان و حضور چشمگیر شهروندان در پارک‌ها و مراکز تفریحی لازم است مدیریت شهری زمینه حضور توام با آرامش و آسایش شهروندان را در این مراکز فراهم آورند.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان علیرضا نصر اصفهانی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: یکی از وظایف مشخص مدیریت در هر سازمانی ارزیابی و ارزشیابی از فعالیت مدیران و کارکنان است که این امور موجب بالندگی و پویایی سازمان می شود. امید به رشد و تعالی را در مجموعه ایجاد می کند و همگان به این باور خواهند رسید که خدمات و زحمات افراد در سیستم دیده می شود و چنانچه سعی و تلاش وافر داشته باشند هم از مزایای آن بهره مند می شوند.
 
وی افزود: زمینه ارتقا آنها در مجموعه ای که مشغول فعالیت هستند فراهم می شود. در همین راستا لازم است شهرداری اصفهان نسبت به استقرار سیستم ارزیابی علمی به منظور بررسی مستمر عملکرد مدیران و کارکنان اقدام کند تا انتصابات و برکناری ها از یک استحکام و پشتوانه علمی برخوردار شود و برای هر اقدامی در این زمینه دلایل کافی وجود داشته باشد. 
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: با توجه به فصل تابستان و حضور چشمگیر شهروندان در پارک‌ها و مراکز تفریحی لازم است مدیریت شهری زمینه حضور توام با آرامش و آسایش شهروندان را در این مراکز فراهم و نیازهای آنها از قبیل آبسردکن، نظافت، سرویس‌های بهداشتی، جلوگیری از مزاحمت موتورسواران و تردد آنها در پارک‌ها، نور، اغذیه و کاستن از تکدی گری و ... را مورد توجه قرار دهند و شرایطی را ایجاد کنند تا شهروندان بتوانند بیشترین بهره را از این فضاهای عمومی که با هزینه های بسیاری سنگینی آماده شده است ببرند. باید انگیزه شهروندان برایی جدا شدن از آپارتمان ها و آمدن به سوی مراکز تفریحی افزایش یابد.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.