گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/باید یک تیم حقیقت یاب املاک شهرداری را بررسی و متولی را مشخص کنند
کد محتوا : 34800
تعداد بازدید: 376
دوشنبه، 31 تير 1398
باید یک تیم حقیقت یاب املاک شهرداری را بررسی و متولی را مشخص کنند
باید یک تیم حقیقت یاب املاک شهرداری را بررسی و متولی را مشخص کنند
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تعدادی واحد تجاری وجود دارد که هیچکس حتی آدرس آنها را هم بلد نیست و این یک فاجعه است و مروبط به سالیان دور می شود. شهرداری باید یک تیم حقیقت یاب ایجاد کند تا این املاک متعلق به شهرداری مشخص باشد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، کوروش محمدی در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، در تذکری اظهار کرد: پس از گذشت دو سال از مدیریت شهری و به طور خاص در حوزه املاک شهرداری است. بارها در جلسات و معاونت های مختلف و در هیئت مدیره‌ها این بحث مطرح شد که بسیاری از املاک شهرداری گمنام است و باید متولی آن مشخص شود. 
 
وی افزود: برای مثال تعدادی واحد تجاری وجود دارد که هیچکس حتی آدرس آنها را هم بلد نیست و این یک فاجعه است و مروبط به سالیان دور می شود. شهرداری باید یک تیم حقیقت یاب ایجاد کند تا این املاک متعلق به شهرداری مشخص باشد که به چه کسی واگذار شده و نشانی از آنها یافت شود.
 
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: سازمان ورزش شهرداری اصفهان، اخیرا برنامه‌ای با عنوان شهر خلاق و شهروند فعال ایجاد کرده که در کنار شادی آموزش مهارت دارد و یکی از برنامه های موثر برای نشاط پایدار خواهد بود.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.