گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/با پدیده کندی کار در شهرداری مواجه هستیم
کد محتوا : 35495
تعداد بازدید: 457
چهارشنبه، 20 شهريور 1398
با پدیده کندی کار در شهرداری مواجه هستیم
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:
با پدیده کندی کار در شهرداری مواجه هستیم
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با پدیده کندی کار و معلق بودن کارها در شهرداری مواجه هستیم و امیدواریم که مدیران شهری و شهردار محترم بر روی این موضوع تمرکز بیشتری داشته باشند تا کارها با سرعت بیشتری پیش برود.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علیرضا نصر اصفهانی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: از هیات های عزاداری تشکر می کنم که مثل همیشه با شور حسینی مجالس و سوگواری حضرت آقا اباعبدا... الحسین (ع) را برگزار می کنند.
 
وی افزود: امروز مصادف است با روز حضرت علی اکبر(ع)، دردانه و جوان رعنای حسین(ع) که امیدوارم با الگو گرفتن جوانان بتوانند مسیر زندگی خود را به سوی تعالی طی کنند. از اعضای شورای شهر تشکر می کنم که تا پاسی از شب در هیات ها حضور دارند.
 
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: ۱۷ شهریور ماه که مصادف است با شهادت تعدادی از هموطنان در میدان ژاله (۱۷ شهریور )تهران که این روز را گرامی می داریم.
 
۱۹نصر اصفهانی تصریح کرد:  شهریور مصادف است با رحلت آیت ا... طالقانی(ره) است که به تعبیر امام(ره) ابوذر زمان بود.
 
وی با بیان اینکه خبر نوید بخش این است که تونل خط دو مترو، ۱۴۰۰ متر به پیش رفته است و ۵ ایستگاه در حال احداث است و امیدوارم این تلاش موجب شود تا با سرعت خط دو در اختیار مردم شهر اصفهان قرار گیرد، تاکید کرد: اتفاقاتی که در گلستان شهدا در حال انجام است نیز نوید بخش بوده و باید سالنی در شان گلستان شهدا اصفهان ایجاد شود که خوشبختانه این مهم در حال انجام است و از مدیران این منطقه تقدیر و تشکر می کنم.
 
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان اضافه کرد: همه را به رعایت انصاف در قضاوت توصیه می کنم چراکه اگر رعایت انصاف را داشته باشیم هم خدمات گذشتگان را ارج می نهیم و هم زحمات عزیزانی که مشغول تلاش و فعالیت شبانه روزی هستند را گرامی می داریم.
 
نصر اصفهانی گفت: در کنار اعضای محترم شورای اسلامی شهر اصفهان از مرکز همایش‌های بین المللی بازدید کردیم و دیدیم کارگاه‌ها فعال هستند و یکی از سوالات اساسی که مطرح می شود و باید مشخص شود مدیریت بهره برداری آن است که در آینده چگونه باشد. امیدوارم به گونه ای تصمیم گیری شود که اگر به بخش خصوصی واگذار می شود مشخص باشد اگر شهرداری تولیت را دارد در خصوص این موضوع نیز سیاست گذاری شود.در خصوص هتل این مجموعه نیز باید چاره ای جدی اندیشه کرد.
 
وی اظهار کرد: با پدیده کندی کار و معلق بودن کارها در شهرداری مواجه هستیم و امیدواریم که مدیران شهری و شهردار محترم بر روی این موضوع تمرکز بیشتری داشته باشند تا کارها با سرعت بیشتری پیش برود.
 
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: گاهی با مدیریت تعجیلی و با تصمیمات شتاب زده مواجه هستیم که نه تنها در شهرداری اصفهان که در تصمیمات کشور هم وجود دارد و گاهی هم با مدیریت تاخیری مواجه هستیم که باید بر روی هر دو موضوع اشراف داشت و آنها را بهبود بخشید و در شهرداری اصفهان این مهم کاهش یابد.
 
نصر اصفهانی افزود: پروژه مهر آموزش و پرورش در حال اجرا است و شهرداران مناطق نیز با این پروژه همراهی داشته باشند. 
 
وی خاطرنشان کرد: ما در بودجه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون برای برپایی نمایشگاه طرح یار مهربان در نظر گرفته ایم که در غالب کمک به مدارس شهر اصفهان بوده است. لازم هست که مقداری از امورات مدارس شهر را مدیران مناطق در نظر داشته باشند و اگر این طرح مهرماه آغاز و تا پایان سال برپا باشد تا دانش آموزان از آن استفاده کنند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.