گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/بخشی از پیمانکاران سازمان زیباسازی طلبکار هستند
کد محتوا : 35500
تعداد بازدید: 517
چهارشنبه، 20 شهريور 1398
بخشی از پیمانکاران سازمان زیباسازی طلبکار هستند
رئیس کمیسیون اقتصادی، گردشگری و حقوقی شورای اسلامی شهر اصفهان:
بخشی از پیمانکاران سازمان زیباسازی طلبکار هستند
رئیس کمیسیون اقتصادی، گردشگری و حقوقی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: هرکسی از طریق قانونی با شهرداری همکاری کرده باید بدهی هایش پرداخت شود و امروز بخشی از پیمانکاران سازمان زیباسازی طلبکار هستند.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، نصیر ملت طی تذکری در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: تذکر من به شهردار و مدیران مالی شهرداری است، چند روزی از دو ساله شدن مدیریت شهری می گذرد ولی همچنان می بینیم که برخی از پیمانکاران طلبکار هستند.
 
وی افزود: با پیگیری های انجام شده همکاران سازمان زیباسازی اظهار داشتند در دوره مدیریت گذشته پرداخت هایی که شهرداری انجام داده است برای تسویه بدهی بوده به جای اینکه صرف بدهی شود صرف حقوق شده است و برای جبران نیازمند است تا سازمان تلاش کند مطالباتش از شهرداری را وصول کرده و بدهی های قبلی را با تسویه حساب های دیگری گره نزند و گفته نشود اعضای شورا با این موضوع مخالف هستند. 
 
رئیس کمیسیون اقتصادی، گردشگری و حقوقی شورای اسلامی شهر اصفهان خاطرنشان کرد: هرکسی از طریق قانونی با شهرداری همکاری کرده باید بدهی هایش پرداخت شود و امروز بخشی از پیمانکاران سازمان زیباسازی طلبکار هستند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.