رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اولویت مدیریت شهری، محله‌محوری است و در این راستا باید طرح‌های مرمت آسفالت معابر با انضباط اجرا شود.
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به سرایت مفهوم «بی‌تفاوتی سازمانی» به بخش قابل توجهی از بدنه مدیریت شهری گفت: اداره کل سرمایه انسانی شهرداری با تشکیل هیئت اندیشه‌ورز ارتقای فرهنگ سازمانی، اقدام‌پژوهی در خصوص این مهم و سایر موضوعات مرتبط را در اولویت قرار داده و گزارشی از آن به شورا ارائه دهد.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر لزوم مشارکت عموم مردم به ویژه سرمایه‌گذاران در تکمیل و توسعه زیرساخت‌های شهری، گفت: امیدواریم در قالب یک برنامه چهار ساله حجم سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهر چند برابر شود و مردم با سرمایه‌های خرد و کلان خود در توسعه شهر مشارکت کنند. 
رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه خلاقیت و نوآوری سازمانی تنها راه خروج از چرخه پرتکرار رکود است، گفت: برگزاری کارگاه‌های جذاب، فراگیر، هدفمند و رسته‌محور می‌تواند به ارتقای بهره‌وری سازمانی منجر شود.
سخنگو و عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: توجه ویژه به درآمدهای پایدار به‌صورت ویژه با سرفصل سرمایه‌گذاری و نگاه کمتر به درآمدهای دولتی و توجه به عوارض‌ها به‌عنوان فصول درآمد پایدار و کاهش وابستگی به درآمدهای ساختمانی بر اساس شرایط موجود از ویژگی‌های بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ شهرداری اصفهان است.
همزمان با ۲۹ دی ماه روز ملی هوای پاک، استفاده از خطوط مترو و اتوبوس رایگان است.
رئیس کمیسیون هوشمندسازی و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: طرح شفافیت و ارتقای سلامت اداری باید به صورت واقعی و بدون گزینش بندهای طرح و اعمال سلیقه اجرا شود تا شائبه‌ای برای افراد نداشته باشد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فاصله محلات با یکدیگر را باید کم کنیم تا عنوان بالای شهر و پایین شهر دیگر معنا نداشته باشد. این هدف در بودجه ۱۴۰۱ مورد توجه قرار گرفته است.
دومین گفت‌وگوی شهراندیشی با موضوع " نقش شناسنامه‌ی‌معابر شهری در مدیریت هزینه و تعمیر و نگهداری خیابان‌ها" به همت مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان برگزار می‌شود.
اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان با استعفای رئیس کمیسیون بهداشت و خدمات شهری این شورا موافقت کردند.
رئیس کمیسیون بهداشت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان درباره علل و روند استعفای خود از شورای شهر توضیح داد. 
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: دستورالعمل ۲۱ ماده‌ای کنترل آلودگی هوا هرچه سریع‌تر در قالب برنامه عملیاتی از سوی شهرداری به شورا ارائه شود.

صفحه‌ها