گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/بی عدالتی یکی از مهم ترین عوامل کاهش انگیزه است
کد محتوا : 35857
تعداد بازدید: 232
سه‌شنبه، 30 مهر 1398
بی عدالتی یکی از مهم ترین عوامل کاهش انگیزه است
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:
بی عدالتی یکی از مهم ترین عوامل کاهش انگیزه است
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اجرای عدالت در همه بخش‌ها کار سختی است اما نتایج آن را در روند اجرای پروژه‌ها و پیشرفت و توسعه فضای شهری شاهد خواهیم بود.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان در صحن علنی شورای شهر اظهار کرد: دو هفته پیش در زمینه عدالت در پرداخت ها و رفاهیات در شهرداری تقاضای جدی از شهرداری داشتم تا با تحقیق و بررسی دقیق پرداخت ها و زمینه های آن به رفع نگرانی کارکنان و کارشناسان خدوم شهرداری و سازمان های وابسته مبادرت ورزند چرا که این مهم امید و انگیزه آنها را هدف قرار داده است.
 
وی افزود: منابع انسانی موضوع بسیار مهمی است که نباید مورد بی توجهی قرار گیرد.
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: عدالت در پرداخت حقوق کارکنان شهرداری اصفهان بیش از گذشته باید مورد توجه باشد تا شاهد پیشرفت و توسعه بهتر در فضای شهری باشیم.
 
شریعتی نیا اضافه کرد: بی عدالتی یکی از مهم ترین عوامل کاهش انگیزه است و می تواند راندمان و بهره وری را به صفر رسانده و حتی موجب بروز خسارت بر سازمان مربوطه شود.
 
وی تاکید کرد: لذا مقتضی است شهردار محترم در اسرع وقت عدالت در پرداخت ها برای همه مدیران، کارکنان، کارشناسان مدیریت شهری اعم از نیروهای رسمی، قراردادی و شرکتی را با شفافیت تمام اعمال نمایند.
 
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه این نوع شفافیت کاملا عادلانه و منطقی و موجب ایجاد اعتماد و انگیزه لازم در بین بدنه شهرداری خواهد بود، اضافه کرد: باید توجه داشت که رفاهیات شهرداری باید در اختیار همه کارکنان این سازمان شامل مدیران، کارشناسان، کارکنان، کارگران و نیروهای شرکتی و حتی رانندگان استیجاری قرار گیرد.
 
شریعتی نیا خاطرنشان کرد: اجرای عدالت در همه بخش‌ها کار سختی است اما نتایج آن را در روند اجرای پروژه‌ها و پیشرفت و توسعه فضای شهری شاهد خواهیم بود.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.