گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/امید خانوارها نسبت به استخدام ها ناامید شده است
کد محتوا : 36201
تعداد بازدید: 5491
دوشنبه، 4 آذر 1398
امید خانوارها نسبت به استخدام ها ناامید شده است
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان :
امید خانوارها نسبت به استخدام ها ناامید شده است
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: باید برای کوچکی بدنه دولت تلاش کرد اما مسئولان باید برای اشتغال برنامه داشته باشند و بدنه دولتی را که گاه با سستی و لَختی مواجه است را تکان دهند.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان علیرضا نصر اصفهانی در صد و سومین نشست علنی این شورا در نطق پیش از دستور خود اظهار کرد:در هفته بسیج قرار داریم، ضمن تبریک این ایام امیدواریم که بسیجیان عزیزمان با درایت و تدبیر و کسب علم و دانش قله های رفیع کمال، سعادت و انسانیت را طی کنند.
 
وی افزود: حدود چهل سال از تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی بسیج گذشته است. پس از تصمیم تشکیل بسیج با حمله ناجوانمردانه به کشورمان این بسیجیان بودند که از جان و مال و ناموس مردم دفاع کردند. 
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: هفته گذشته حضور مردم در کنار یکدیگر برای محکومیت اغتشاشات را داشتیم، اما در این‌گونه فضاها نباید با شعارهای نسنجیده و تفرقه انگیز این تجمعات را سیاسی کنیم. باید حرمت همگان به ویژه دولت مستقر را نگاه داشت و تلاش بر این باشد تا چنین گردهمایی‌هایی فرصتی برای تسویه حساب سیاسی نشود.
 
نصر اصفهانی اضافه کرد: امید خانوارها نسبت به استخدام ها ناامید شده است، اما باید کارآفرینانی که زمینه امید را برای جوانان فراهم می کنند کمک کرد تا دست‌کم آنها در این زمینه امیدآفرین باشند.
 
وی تصریح کرد: باید برای کوچکی بدنه دولت تلاش کرد اما مسئولان باید برای اشتغال برنامه داشته باشند و بدنه دولتی را که گاه با سستی و لَختی مواجه است را تکان دهند. از کارآفرینان نیز باید تشکر کرد که امروز و در این شرایط ایستاده اند.
 
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در برخی اعتراض‌ها و نارضایتی‌هایی که امروز شاهد هستیم، مردم اشتغال را به عنوان یکی از دلایل اصلی خود در شعارها مطرح می‌کنند. 
 
نصر اصفهانی تاکید کرد : امیدواریم که موضوع رانندگان استیجاری شهرداری با توجه به وضعیت زندگی و سهمیه بندی بنزین مورد توجه قرار گیرد.ج

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.