گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/1600 نقطه سطح شهر نیاز به آماده سازی دارد
کد محتوا : 36342
تعداد بازدید: 5694
دوشنبه، 11 آذر 1398
1600 نقطه سطح شهر نیاز به آماده سازی دارد
رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان:
1600 نقطه سطح شهر نیاز به آماده سازی دارد
رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: طبق برآورد کارشناسی انجام شده توسط اداره کل بهزیستی استان اصفهان 1600 نقطه سطح شهر نیاز به آماده سازی دارد.
به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، امیراحمد زندآور در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: ۱۲ آذر روز جهانی معلولین را به معلولین عزیز تبریک می گویم. به تجربه ثابت شده توانایی برخی از معلولین از افراد غیر معلول بیشتر بوده و دلبستگی و تعهد بهتری به کار محول شده دارند. 
 
وی افزود: دولت مردان ، کارفرمایان و دستگاه های اجرایی مطابق قانون بکارگیری معلولین باید ۳ درصد از افرادی که به کار می گیرند را به معلولین اختصاص دهند و براساس توان معلول دستگاه ها نسبت به بکارگیری معلولین اقدام نمایند . از طرفی می بایست آماده سازی معابر و پیاده روها و ساختمان دستگاه های اجرایی را در جهت استفاده مناسب معلولین عزیز در اولویت کارهای عمرانی سطح شهر قرار دهند.
 
رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: طبق برآورد کارشناسی انجام شده توسط اداره کل بهزیستی استان اصفهان 1600 نقطه سطح شهر نیاز به آماده سازی دارد. 
 
زندآور اضافه کرد: خوشبختانه ستاد مناسب سازی فضاهای شهری به ریاست معاون شهرسازی در شهرداری تشکیل شده که در این ستاد از همه حوزه های شهرداری و نماینده معلولین به عنوان مشاور حضور دارند و تصمیمات لازم گرفته می شود.
 
وی خاطرنشان کرد: در سال جاری ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در بودجه شهرداری برای مناسب سازی دیده شده که نسبت به سال گذشته ۴ درصد رشد داشته و امید است شهردار اصفهان و مدیران مناطق شهرداری را با تداوم اقدامات، مشکلات معلولین مرتفع نمایند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.