گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/سردار سلیمانی تسخیر کننده قلوب بود
کد محتوا : 37181
تعداد بازدید: 89
چهارشنبه، 18 دی 1398
سردار سلیمانی تسخیر کننده قلوب بود
در دیدار با کارکنان منطقه 14 عنوان شد؛
سردار سلیمانی تسخیر کننده قلوب بود
رئیس شورای اسلامی شهر گفت: سردار سلیمانی قبل از اینکه موضع و یا منطقه ای را تسخیر کند، قلوب را تسخیر می کرد و همه مدیران باید تلاش کنیم راه این سردار بزرگ را ادامه دهیم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر، علیرضا نصراصفهانی صبح امروز در دیدار با کارکنان شهرداری منطقه 14 شهرداری اصفهان، با تسلیت شهادت سردار سلیمانی عنوان کرد: شاید شما هم برای پیدا کردن یک عکس از سردار سلیمانی پشت میز جستجو کرده باشید، من که چیزی پیدا نکردم.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی جز مدیرانی بود که تا بود به خاطر تواضع و فروتنی اش انگار نبود و الان که نیست می فهمیم که چه مرد بزرگی با آن همه بینش و خدمات را از دست داده ایم، سردار سلیمانی قبل از اینکه موضع و یا منطقه ای را تسخیر کند، قلوب را تسخیر می کرد و همه مدیران باید تلاش کنیم راه این سردار بزرگ  را ادامه دهیم.

رئیس شورای اسلامی شهر افزود: از جمله اهداف تشکیل این جلسات دیدار چهره به چهره و عرض خسته نباشید به  شما کارکنان خدوم است. اکثر مشکلات را می دانیم و در تلاش هستیم تا جایی که قانون اجازه می دهد موضوعات رفاهی کارکنان را حل و فصل نمائیم.

وی با اشاره به اینکه اگر امروز بخواهیم یک منطقه فعال و پرتلاش را مثال بزنیم سراغ منطقه 14 می آیم اظهار داشت: در طول 12 سال گذشته از زمانی که منطقه 14 از منطقه 7 جدا شد و به یک منطقه مستقل تبدیل شد در جریان امور بوده ام، زحمات و تلاش های شما باعث شده این منطقه به یک منطقه برخوردار و توانمند تبدیل شود و معتقدم گوی سبقت را از دیگر مناطق ربوده است و با سرعت در حال پیشرفت است و این بیانگر آن است که بعضاً با دست خالی و محرومیت هم می توان کارهای بزرگی انجام داد.

 

 

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.