گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/اطلاعات مالی شهرداری اصفهان در اختیار اعضای شورا قرار گیرد
کد محتوا : 37272
تعداد بازدید: 141
يکشنبه، 22 دی 1398
اطلاعات مالی شهرداری اصفهان در اختیار اعضای شورا قرار گیرد
اطلاعات مالی شهرداری اصفهان در اختیار اعضای شورا قرار گیرد
رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: دسترسی به همه اطلاعات مالی موجود در نرم‌افزارهای متفاوت شهرداری، لازمه انجام وظیفه شایسته اعضای شورای شهر برای بررسی بودجه سال ۹۹ است.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر، عباسعلی جوادی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در یکصد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، اظهار کرد: اعضای شورای شهر در روند رای دادن به بودجه شهرداری از لحاظ اخلاقی، شرعی و قانونی باید پاسخگو باشند بنابراین دسترسی به همه اطلاعات مالی موجود در نرم‌افزارهای متفاوت شهرداری، لازمه انجام وظیفه شایسته اعضای شورای شهر برای بررسی بودجه سال ۹۹ است.

وی با اشاره به اینکه یکی از مهمترین نکات در تصمیم‌گیری‌های مالی، در دسترس بودن داده‌های مشخص و درست است، افزود: تخصیص‌ها در بودجه وجود دارد اما هزینه‌کردهای شهرداری به ویژه در پروژه‌های عمرانی در دسترس اعضای شورا نیست.

رئیس کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: از رئیس شورای شهر تقاضا می‌کنم اسامی افرادی که باید این دسترسی برای آنان باز شود، به معاونت اقتصادی شهرداری ارائه شود.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.