گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/طرح‌های پیرایش شهری در مناطق شهرداری اصفهان اجرا شود
کد محتوا : 37319
تعداد بازدید: 101
دوشنبه، 30 دی 1398
طرح‌های پیرایش شهری در مناطق شهرداری اصفهان اجرا شود
شیرین طغیانی؛
طرح‌های پیرایش شهری در مناطق شهرداری اصفهان اجرا شود
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای شهر اصفهان گفت: طرح‌های تدوین شده در زمینه پیرایش شهری که برای برخی خیابان‌های مناطق شهرداری اصفهان تعریف شده است، در دستور کار اجرایی قرار گیرد.

به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شورای شهر، شیرین طغیانی ظهر امروز در یکصد و دهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان در بخش تذکرات با بیان اینکه یکی از چالش‌ها برای شورای شهر، افت ناگهانی اجرای برخی از پروژه‌ها است، اظهار کرد: پروژه‌هایی را  شاهد بوده‌ایم که به خوبی شروع شده، با سرعت رشد کرده اما نگهان دچار افت شده است.

وی افزود: برای مثال شهردار اصفهان در بحث پیرایش شهری از ابتدای سال جاری ورود جدی داشت و در هر منطقه یک خیابان به صورت پایلوت برای اجرای این طرح در دستور کار قرار گرفت و جلساتی در همه مناطق برگزار شد و در نهایت مقرر شد در هر منطقه در خیابان‌های پایلوت به صورت میانگین بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ متر اجرا شود.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه هنوز در حوزه اجرای پایلوت این طرح اقدام اجرایی نشده است و ضروری است که دراین زمینه مدیران مناطق شهرداری توجه کافی را داشته باشند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.