گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/ارامنه با طرح "اصفهان ۲۰۲۰" همراهی کنند
کد محتوا : 37348
تعداد بازدید: 103
چهارشنبه، 2 بهمن 1398
ارامنه با طرح
ارامنه با طرح "اصفهان ۲۰۲۰" همراهی کنند
رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با توجه به امکانات فیزیکی و ریشه تاریخی و تمدنی ارامنه در اصفهان، همراهی آنان با مدیران شهری می‌تواند آینده‌ای متفاوت و منطبق با گذشته اصفهان را در شهر رقم بزند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر، نصیر ملت در دیدار مدیران شهری اصفهان با رئیس شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران در کلیسای وانک اصفهان اظهار کرد: قرار است در سال ۲۰۲۰، با توجه به ظرفیت‌های مختلف هنری و زیرساخت‌های تاریخی اصفهان، طرح گردشگری "اصفهان ۲۰۲۰" در این شهر برگزار شود که امیدواریم نتیجه آن توسعه کشور باشد.

وی افزود: درخصوص اجرای این طرح، لازم است پروژه‌های گردشگری را مبتنی بر تاریخ فرهنگی شهر به پیش ببریم بنابراین از حضور تمام گروه‌هایی که می‌توانند در این زمینه کمک کنند، استقبال خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی، حقوقی و گردشگری شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه جمعیت ارامنه همواره در توسعه شهر نقش موثری داشته‌اند، ادامه داد: با توجه به امکانات فیزیکی و ریشه تاریخی و تمدنی ارامنه در اصفهان، همراهی آنان با مدیران شهری می‌تواند آینده‌ای متفاوت و منطبق با گذشته اصفهان را در شهر رقم بزند.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.