گزیــــده اخبــــار
صفحه اصلی/اخبار/اخبار ویژه/بررسی لوایح اصلاح و متمم بودجه 98 شهرداری اصفهان
کد محتوا : 37892
تعداد بازدید: 131
دوشنبه، 5 اسفند 1398
بررسی لوایح اصلاح و متمم بودجه 98 شهرداری اصفهان
در کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر اصفهان صورت می گیرد؛
بررسی لوایح اصلاح و متمم بودجه 98 شهرداری اصفهان
رئیس کمیسیون نظارت، پایش و پیگیری شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در حال حاضر لوایح اصلاح و متمم بودجه 98 شهرداری اصفهان در جلسات کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر اصفهان در حال بررسی است.
به کزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، فتح الله معین در حاشیه سیزدهمین جلسه کمیسیون نظارت، پایش و پیگیری شورای اسلامی شهر اظهار کرد: در حال حاضر بررسی لوایح مربوط به اصلاح و متمم بودجه سال 98 شهرداری در کمیسیون های شورای اسلامی شهر اصفهان آغاز شد.
وی ادامه داد: این دو لایحه که پیش از تصویب بودجه سال 99 به شورای اسلامی شهر اصفهان تقدیم گردیده بود، در کلیه کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر اصفهان مطرح و مورد رسیدگی قرار گرفت.
رئیس کمیسیون نظارت، پایش و پیگیری شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: لوایح مذکور شامل افزایش های ایجاد شده در برخی از ردیف های درآمدی پیش بینی شده در بودجه 98 و تغییرات ضروری در ردیف های هزینه بودجه است.
وی اضافه کرد: بخشی از این تغییرات به جهت تغییر در نرخ حامل های انرژی، نرخ مصالح ساختمانی به ویژه آهن آلات، افزایش هزینه تملکات شهرداری و افزایش هزینه های حمل و نقل و مزایای شغلی کارکنان شهرداری بوده است.
معین در پایان تاکید کرد: با توجه به هماهنگی های قبلی با شورای شهر این لوایح در زمان تدوین با اصلاحیه هایی به تصویب کمیسیون نظارت، پایش و پیگیری شورای اسلامی شهر اصفهان رسید تا در جلسه علنی آینده شورای شهر به همراه اصلاحات به عمل آمده توسط سایر کمیسیون ها مورد بررسی قرار بگیرد.

• نظرات پس از بررسی در سایت قابل نمایش است.