• 1400-07-04 22:47
  • کد محتوا:53009
واسطه‌گری و رانت باید از شهرداری برچیده شود

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: لازم است آخرین وضعیت مقابله با فساد در شهرداری به صورت هفتگی و حتی روزانه گزارش شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر، رسول میرباقری امروز (یکشنبه 4 مهرماه) در یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: اعضای شورای شهر، شهردار و مدیرکل حراست و بازرسی شهرداری باید بدانند با عسل عسل گفتن دهان شیرین نمی‌شود و شعار دادن، مشکل مردم در شهرداری مناطق را رفع نمی‌کند.

وی با تاکید بر اینکه واسطه‌گری و رانت باید از شهرداری برچیده شود، افزود: لازم است آخرین وضعیت مقابله با فساد در شهرداری به صورت هفتگی و حتی روزانه گزارش شود.

رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: شهروندانی هستند که در مراجعه به این کمیسیون به خاطر تخلف درصد بسیار کمی از نیروهای شهرداری دچار مشکل شده‌اند لذا باید این افراد که با تخلف خود به حیثیت چند هزار نفر از کارکنان شهرداری لطمه می‌زنند، مشخص شوند.

وی با بیان اینکه باید تا پایان هفته تعدادی از این افراد معرفی شوند، تاکید کرد: شایسته است که در مقابل نیز افرادی که خوب عمل می‌کنند، تشویق شوند.