• 1400-10-19 11:15
  • کد محتوا:53842
تصویب طرح شفافیت، شورای شهر و شهرداری شیشه‌ای را محقق می‌کند

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه تصویب طرح شفافیت، شورای شهر و شهرداری شیشه‌ای را محقق می‌کند،  گفت: مجموعه روابط عمومی و دبیرخانه شورای شهر و روابط عمومی شهرداری در رابطه با طرح شفافیت کار جدی و بلند مدت رسانه‌ای انجام دهند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، علی صالحی در نطق میان‌دستور بیست و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: یاد و خاطره حاج قاسم سلیمانی، شهیدی که اجازه نداریم نام او را در دستگاه‌های متولی آزادی بیان به زبان بیاوریم گرامی‌ می‌داریم. همچنین یاد شهید حاج احمد کاظمی و شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی به ویژه هشت شهید اصفهانی این حادثه و درگذشتگان مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی را گرامی می‌داریم. 

وی با اشاره به طرح شفافیت افزود: شورای اسلامی شهر اصفهان در کنار اتفاقات مثبتی از جمله مشارکت نخبگان و مردم در اداره شهر در قالب طرح شهراندیشان، راهبردهای تحولی بودجه ۱۴۰۱، تحول حوزه ارتباط مردم با اعضای شورای شهر، حمایت از تسریع عملیات عمرانی، همگرایی بین گروه‌های تصمیم‌ساز و تلاش برای تقویت رویکرد فرهنگی و اجتماعی و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی یک گام بلند دیگر نیز در عمل به وعده‌هایی که به مردم داده بود برداشت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: تصویب طرح شفافیت گامی بلند برای عمل به وعده‌هایی است که مردم قبل از انتخابات از شورای ششم انتظار داشتند.

وی ادامه داد: درخواست من از مجموعه روابط عمومی و دبیرخانه شورای شهر و روابط عمومی شهرداری این است که در رابطه با اقدامات ویژه به خصوص طرح شفافیت که به تصویب رسیده و مطالبه مردم است کار جدی و بلند مدت رسانه‌ای انجام دهند.

صالحی خاطرنشان کرد: صرفا نباید یک نمایش تبلیغاتی اجرا شود بلکه باید درباره مفاد طرح اطلاع رسانی لازم صورت گیرد تا مردم نسبت به بندهای آن آگاهی لازم را داشته باشند تا در رابطه با اجرای آن اصحاب رسانه و مردم، کارکنان و اعضای شورای شهر و حوزه سلامت اداری شهرداری را یاری کنند.

وی بیان کرد: از هیات تطبیق در فرمانداری و فرماندار اصفهان هم درخواست ویژه داریم که با توجه به مطالبه مردم در این رابطه و تصویب قانون مشابه در شهرداری تهران، نهایت همکاری را در سرعت بخشیدن به طی مراحل قانونی این طرح داشته باشند.

انتهای پیام/