• 1400-10-20 11:23
  • کد محتوا:53851
تاکید ویژه شورای ششم بر سلامت مردم 

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شورای ششم تاکید ویژه ای بر مباحث فرهنگی و ورزشی در باب سلامت مردم دارد. 

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر اصفهان، حجت‌الاسلام مهروی‌پور در برنامه شبی با قهرمانان با گرامی داشت یاد و‌ خاطره پهلوانان عرصه مقاومت، سردار قاسم سلیمانی و سردار احمد کاظمی اظهار داشت: امیدواریم جامعه قهرمانان اصفهان هر روز بیش از قبل بدرخشند.

وی با بیان اینکه به نمایندگی از همکارانم در شورای اسلامی شهر اصفهان در این برنامه حضور پیدا کرده است، افزود: شورای ششم تاکید ویژه ای بر مباحث فرهنگی و ورزشی در باب سلامت مردم دارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان بیان کرد: ما حامی شهر و استانمان و حامی کسانی که پرچم ایران را در میادین بین المللی به اهتزاز در آوردند، هستیم و تا جایی که در توان ماست و قانون دست ما را باز گذاشته، از ورزش و قهرمانان حمایت کنیم.

گفتنی است در این برنامه از قهرمانان و مدال‌آوران اخیر ایران در آوردگاه‌های جهانی، بازیکنان خارجی و ارامنه باشگاه‌های اصفهان و تیم‌های فوتسال آقایان و والیبال بانوان شهرداری اصفهان تجلیل شد.

انتهای پیام/