عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در سال‌های اخیر هر آنچه از سوی دولت‌ها و مجلس‌ها بر شوراها گذشته حکایت از کاهش ظرفیت سرشار شوراها و ضعیف‌تر و نحیف‌تر شدن آن‌ها است.
رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان: ضرورت دارد کودکانی پرورش دهیم که از همان کودکی مهارت‌های لازم را بیاموزند و افرادی توانمند شوند و خوشحالم از اینکه برای اولین بار طرح پارک مهارت کودکان در این دوره طراحی و در حال اجراست.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: سه ماه پیش از ورود به انتخابات بود که در همین میکروفن های شورا اعلام شد که ما ماموریت داریم که با صلابت تا روزهای پایانی کارها را به پیش ببریم و امروز هم اعلام می‌کنیم که تا پایان روز ماموریت و مسئولیت این کار استمرار خواهد داشت.
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اصفهان با پیاده‌راه شرقی غربی که در مجاورت زاینده‌رود شکل گرفته و محور پیاده شمالی جنوبی اصفهان از هزار جریب تا میدان امام علی (ع) تنها شهر کشور با دو محور پیاده عمود بر هم است
رئیس کمیسیون پایش، نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر گفت: امیدواریم در آینده و در شورای شهر جدید با برنامه‌ریزی بهتر معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری پشتیبانی‌ها به صورت گسترده‌تر و وسیع‌تر باشد تا شاهد تغییرات و بهبود امر تردد و حمل و نقل در سطح شهر اصفهان باشیم.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: فرونشست زمین از عوامل خطر آفرین برای آثار تاریخی اصفهان از جمله پل خواجو، میدان نقش جهان و سی وسه پل است.
رئیس شورای اسلامی شهر گفت: مردم از جاری شدن زاینده رود نشاط پیدا کردند، اما این تجمعات با توجه به شرایط بیماری کرونا باعث می شود بعدا برای آنها مشکلاتی ایجاد شود و امیدوارم مردم حداکثر رعایت را داشته باشند.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهروندان و مدیران شهری باید نگاهی همسو با راهبردهای دنیا داشته باشند و مترو را به عنوان وسیله حمل و نقل اصلی بپذیرند
 رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اداره برق پاسخگوی مشکلات و نابسامانی‌های به وجود آمده در اثر قطعی برق باشد و در شرایط کنونی که فشارهای ناشی از بحران‌های متعدد از نشاط روحی شهروندان کاسته است، با مدیریت صحیح رضایت شهروندان را فراهم آورند.
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان در واکنش به صحبت های یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: مردم اصفهان را با بستن راه‌آهن تهدید نکنید زیرا چنین حقی ندارید؛ به جای این اقدامات سبب انسجام و وحدت میان مردم باشید.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: از بخش‌های مختلف نخستین جشنواره بین‌المللی صنایع دستی ایران استقبال گسترده‌ای شده و فضا برای حضور همه کنشگران صنایع دستی فراهم است.
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امیدواریم برگزاری جشنواره بین‌المللی صنایع دستی، با توجه به حضور هنرمندانی که در شهر و استان فعال هستند، افتخاری بر افتخارات گذشته اصفهان بوده و تجلی هنر در شهر اصفهان باشد.

صفحه‌ها